info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Physalis Omega Total

Çmimi:3,000.00 L 2,550.00 L -15%

Suplement ushqimor me omega, për të rritur
Kuti x 30 kapsula

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

30 kapsula

Suitable For

Përshkrimi

Konsumimi i acideve yndyrore të pangopura është esencial për organizmin.
Physalis Omega Total ju ofron të gjitha acidet yndyrore omega me origjinë detare dhe bimore.
Kombinon 5 acide yndyrore të pangopura omega, nga vaj peshku me cilësi të lartë, vaj karkaleci dhe ekstrakte bimësh.

Acidet yndyrore omega-3 më të rëndësishme janë EPA dhe DHA, të përftuara nga vaji i peshkut dhe vaji i karkalecit.
Ndikojnë pozitivisht në funksionin normal të zemrës.
DHA ndihmon në ruajtjen normale të shikimit dhe funksionin normal të trurit.
Omega Total përmban dhe omega-6 me prejardhje bimore, në doza të larta.
Omega-9 është nxjerrë nga vaji i ullirit ekstra i virgjër.
Vitamina E mbron qelizat nga radikalet e lira dhe stresi oksidativ.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Këshillohuni me mjekun ose farmacistin tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi nëse jeni duke përdorur medikamente me veprim antikoagulant.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohen 1 ose 2 kapsula në mëngjes, gjatë vaktit ushqimor, të shoqëruara me pak ujë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

fish oil, borage oil, fish gelatine, sea buckthorn oil, lipid extract from the crustaceans Antarctic krill (Euphausia superba), gelling agent: glycerol, pomegranate seed oil, vitamin E, olive oil.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping