info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Webber Naturals Omega-3 with D3

Çmimi:2,790.00 L

Suplement ushqimor me omega-3 dhe vitaminë D3
Paketim x 50 kapsula

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

50 kapsula

Suitable For

Suplement ushqimor që kombinon omega-3 me vitaminën D3, të nevojshme për funksionin normal të zemrës dhe të mendjes.
Nga vaji i pastruar i peshkut përftohen 600 mg EPA dhe 300 mg DHA, pra në raportin ideal 2:1.
Vitamina D3 e pranishme në formulim, është e nevojshme për mirëqënien e kockave dhe të syve.

Suplementi përdoret për:
-të mbështetur funksionin normal të sistemit kardiovaskular dhe sistemit nervor;
-mirëqënien e përgjithshme, për shkak të acideve yndyrore që ka në përmbajtje.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Nëse përdorni hollues gjaku, këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi.

Rekomandohet të konsumoni 1 kapsulë në ditë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

fish oil (anchovy, sardine, mackerel), vitamin D3, gelatin, glycerin, purified water, pectine, sorbitol, natural vitamin E

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.