info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

sistemi kardiovaskular

Showing all 12 results

Adrien Gagnon Garlic Odourless

Suplement ushqimor me hudhër për personat që vuajnë nga hipertensioni Paketim x 100 kapsula
936.00 L
Shtoje në shportë

Natural Factors Quercetine 500 mg

Suplement ushqimor me quercetine, një substancë me shumë benefite për organizmin Paketim x 60 kapsula
3,000.00 L
Shtoje në shportë

Denk Magnes Direct

Suplement ushqimor me magnez për kockat, muskujt dhe zemrën Paketim x 30 bustina
1,281.90 L
Shtoje në shportë

Denk Magnes Active

Suplement ushqimor me magnez për kockat, muskujt dhe zemrën Paketim x 30 bustina
1,256.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Aktiv Omega-3 1400 mg

Suplement me omega-3 për të rritur Paketim x 30 kapsula
1,299.00 L 1,169.10 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Aktiv Vital Arteres

Suplement ushqimor që mbështet funksionimin normal të sistemit kardiovaskular Paketim x 90 kapsula
1,463.40 L 1,317.06 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Cardioace Original

Suplement ushqimor që mbështet funksionin normal të zemrës 30 tableta
1,400.10 L 1,260.09 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Ultra Plant Sterols

Suplement ditor që ndihmon në uljen e niveleve të kolesterolit në gjak 30 tableta
2,379.90 L 2,141.91 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Super Omega EPA 1000mg

Suplement me omega-3 i distiluar në nivel molekular Paketim x 120 kapsula
2,899.20 L 2,609.28 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now B-12 1000mcg

Suplement me vitaminë B-12 dhe acid folik Paketim x 100 lozenge (tableta të tretshme nën gjuhë)
1,320.00 L 1,188.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Vitamin B-Complex ”50”

Kompleks i vitaminave të grupit B Paketim x 100 kapsula
3,230.00 L 2,907.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë! Solgar -fish oil concentrate
-10%

Solgar Omega 3 Fish Oil Concentrate 1000mg

Vaj peshku 1000mg Paketim x 60 kapsula
2,580.00 L 2,322.00 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso