[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

kockat

Showing 1–20 of 25 results

Ofertë!
-15%

Now Tri-3D Omega

Suplement ushqimor me omega-3 Kuti x 90 kapsula
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Extra Strength Glucosamine and Chondroitin

Suplement ushqimor me dozë të larta për kocka dhe artikulacione të shëndetshëm Kuti x 60 tableta
3,700.00 L 3,145.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Glucosamine Chondroitin with MSM

Suplement ushqimor për kocka dhe artikulacione të shëndetshëm Kuti x 90 kapsula
3,580.00 L 3,043.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Hyaluronic Acid 100 mg

Suplement ushqimor me acid hialuronik, për lubrifikimin e artikulacioneve Kuti x 60 kapsula
4,100.00 L 3,485.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Shark Cartilage 750 mg

Suplement ushqimor nga kërci i peshkaqenit për kocka të shëndetshme Kuti x 100 kapsula
2,100.00 L 1,785.00 L -15%
Shtoje në shportë

Natural Factors Vitamin A 10000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë A Kuti x 90 kapsula
1,250.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Vitamin D

Suplement ushqimor me vitaminë D për bebe 10 ml
1,300.00 L 1,235.00 L -5%
Shtoje në shportë

Webber Naturals Omega-3 with D3

Suplement ushqimor me omega-3 dhe vitaminë D3 Paketim x 50 kapsula
2,790.00 L
Shtoje në shportë

Natural Factors Vitamin D3 2000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3, e nevojshme për sistemin imunitar dhe për artikulacionet Paketim x 120 kapsula
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Natural Factors Vitamin D3 2000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3, e nevojshme për sistemin imunitar dhe për artikulacionet Paketim x 90 tableta
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Promo Pharma Botanical Mix Olio di Fegato di Merluzzo

Suplement ushqimor me omega-3 me origjinë nga mëlçia e merlucit Paketim x 60 kapsula
1,300.20 L
Shtoje në shportë

Promo Pharma BotanicalMix Vitadi 2000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D Paketim x 60 tableta
1,384.80 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Synergy Kovital (menaquinone) 80 mcg

Vitaminë K2, menaquinone, në dozën 80 mcg Paketim x 60 tableta
1,260.00 L 1,071.00 L -15%
Shtoje në shportë

Fortex Deviton D3 2000 UI

Vitaminë D3 në dozën 2000 UI për të rritur Paketim x 30 tableta
610.00 L
Shtoje në shportë

Fortex Deviton D3 4000 UI

Vitaminë D3 në dozën 4000 UI për të rritur Paketim x 30 tableta
720.00 L
Shtoje në shportë

Fortex Magne D’Oro

Suplement ushqimor me magnez, i nevojshëm për procese të ndryshme metabolike Paketim x 20 bustina
990.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-10%

Shedirpharma Bevo D Gocce

Vitaminë D3 me pika për fëmijë. 12 ml
1,170.00 L 1,053.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Babyvit-D Drops

Vitaminë D3 me pika për fëmijë. (50ml)
2,535.00 L 2,028.00 L -20%
Shtoje në shportë
Vendmbajtëse

Olimp Labs Gold Vitamin D3 Baby

Vitaminë D3 për fëmijë. Kuti me 60 kapsula.
1,540.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppel Herz Active D3 83.300UI Drops

Vitaminë D3 me pika për fëmijë mbi 1 vjeç. (30ml)
1,230.00 L 1,045.50 L -15%
Shtoje në shportë