info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Showing all 18 results

Honor CaD3

Suplement ushqimor që ndihmon në pasjen e kockave të forta 20 tableta
1,920.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

NOW Vitamin D3 50000 UI

Suplement me vitaminë D të përqendruar 50 kapsula
2,430.00 L 2,065.50 L -15%
Shtoje në shportë

Physalis Vitamina D3 1000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3, me ndikim pozitiv në imunitet dhe në sistemin skeletik Kuti x 100 kapsula
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Cadtre Bustine (kalçium, vitaminë D3)

Medikament OTC që kombinon vitaminën D3 me kalçiumin Kuti x 30 bustina
580.80 L
Shtoje në shportë

Webber Naturals Vitamin D3 1000 UI

Suplement ushqimor i vitaminës D3 Paketim x 180 kapsula
2,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Osteozin

Suplement ushqimor që mbështet funksionimin normal të kockave dhe artikulacioneve. 90 tableta
3,120.00 L 2,496.00 L -20%
Shtoje në shportë

Adrien Gagnon D3 1000 UI Chewable

Suplement ushqimor me vitaminë D3, në formën e tabletave të përtypshme Paketim x 120 tableta të përtypshme
1,170.00 L
Shtoje në shportë

Natures Aid Mini Drops Vitamin D3

Suplement ushqimor me vitaminë D3 për fëmijë nga lindja deri në 5 vjeç 50 ml
1,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Macrovyt D3

Suplement ushqimor i vitaminës D3 për kocka dhe dhëmbë të shëndetshëm Paketim x 60 tableta të përtypshme
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë

Natures Aid Vitamin D3 5000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3 për të rritur Paketim x 60 tableta
2,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Macrovyt D3 Gocce

Suplement ushqimor me vitaminë D3 për të rritur dhe për fëmijë 30 ml
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë

Natural Factors Vitamin D3 2000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3, e nevojshme për sistemin imunitar dhe për artikulacionet Paketim x 120 kapsula
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Abopharma D-Abovit

Suplement ushqimor me vitaminën D3 15 ml
1,875.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Denk D3 Active

Vitaminë D3 1000 UI për të rritur Paketim x 100 tableta
1,850.00 L 1,665.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Synergy Syncadol 2000 UI

Vitaminë D3 në formën e kapsulave xhelatinore Paketim x 30 kapsula
1,400.00 L 1,190.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Erbozeta Caldep

Suplement ushqimor për forcimin dhe mineralizimin e kockave Paketim x 30 tableta
1,650.00 L 1,485.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv Calcium, Magnesium + D3 Direct

Suplement ushqimor i nevojshëm për muskujt dhe kockat Paketim x 20 bustina
1,130.00 L 960.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Denk D3 Junior

Vitaminë D3 për fëmijë Paketim x 100 tableta
1,736.00 L 1,562.40 L -10%
Shtoje në shportë