info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

vitaminë D3

Showing all 19 results

Oleovit D3 pika

Vitaminë D3 me pika për fëmijë dhe të rritur 12.5 ml
350.40 L
Shtoje në shportë

Cadtre Bustine (kalçium, vitaminë D3)

Medikament OTC që kombinon vitaminën D3 me kalçiumin Kuti x 30 bustina
580.80 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Beta Glucan Complex

Suplement i cili kontribuon në mirëfuksionimin e sistemit imunitar. Paketim me 30 kapsula.
2,600.00 L 2,340.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Webber Naturals Omega-3 with D3

Suplement ushqimor me omega-3 dhe vitaminë D3 Paketim x 50 kapsula
2,790.00 L 2,511.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Webber Naturals Vitamin D3 1000 UI

Suplement ushqimor i vitaminës D3 Paketim x 180 kapsula
2,000.00 L 1,800.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Webber Naturals Chewable Vitamin D3 1000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3, në formën e tabletave të përtypshme Paketim x 180 tableta të përtypshme
2,000.00 L 1,800.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Osteozin

Suplement ushqimor që mbështet funksionimin normal të kockave dhe artikulacioneve. 90 tableta
3,119.40 L 2,807.46 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Adrien Gagnon D 1000 UI Softgels

Suplement ushqimor me vitaminë D3 për kocka dhe sistem imunitar të fuqishëm Paketim x 180 kapsula
1,558.80 L 1,402.92 L -10%
Shtoje në shportë

Natures Aid Vitamin D3 5000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3 për të rritur Paketim x 60 tableta
3,099.60 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Macrovyt D3 Gocce

Suplement ushqimor me vitaminë D3 për të rritur dhe për fëmijë 30 ml
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë

Natural Factors Vitamin D3 2000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3, e nevojshme për sistemin imunitar dhe për artikulacionet Paketim x 120 kapsula
2,499.60 L
Shtoje në shportë

Natural Factors Vitamin D3 2000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3, e nevojshme për sistemin imunitar dhe për artikulacionet Paketim x 90 tableta
1,999.80 L
Shtoje në shportë

Abopharma D-Abovit

Suplement ushqimor me vitaminën D3 15 ml
1,320.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

M.E.V Feller Vitamin D 1000 UI

Suplement ushqimor me vitaminën D, e nevojshme për kockat, artikulacionet dhe sistemin imunitar Paketim x 60 kapsula
1,290.00 L 1,161.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Denk D3 Active

Vitaminë D3 1000 UI për të rritur Paketim x 100 tableta
1,844.00 L 1,659.60 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Synergy Syncadol 2000 UI

Vitaminë D3 në formën e kapsulave xhelatinore Paketim x 30 kapsula
1,400.00 L 1,190.00 L -15%
Shtoje në shportë

Erbozeta Caldep

Suplement ushqimor për forcimin dhe mineralizimin e kockave Paketim x 30 tableta
1,650.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv Calcium, Magnesium + D3 Direct

Suplement ushqimor i nevojshëm për muskujt dhe kockat Paketim x 20 bustina
1,120.00 L 952.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Denk D3 Junior

Vitaminë D3 për fëmijë Paketim x 100 tableta
1,736.00 L 1,562.40 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping