[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Uriage Bariésun Brume Thermale Autobronzant

Çmimi:2,500.00 L 1,750.00 L -30%

Spraj vetë-nxirës.
100 ml

Stock: Ka stok

SKU: URI096

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

100 ml

Skin Type

,

Specific For

,

Suitable For

Përshkrimi

Spraj, i cili i jep shkëlqim lëkurës dhe siguron një nxirje natyrale dhe të njëtrajtshme në vetëm 1 orë. Format praktik.

Falë kombinimit unik të dy përbërësve aktivë vetë-nxirës (DHA dhe Erithrulose), lëkura fiton një nuancë të artë të njëtrajtshme.
Uji termal Uriage forcon barrierën e lëkurës dhe mbron natyrshëm ADN-në qelizore nga ndryshimet e shkaktuara nga rrezet UV.

Formulim hipoalergjik
Jo komedogjenik
Testuar nën kontrollin dermatologjik

Përdorimi

Në fytyrë: fillimisht aplikojeni produktin në duart tuaja dhe aplikojeni në mënyrë të barabartë në fytyrë.

Në trup: aplikojeni në mënyrë të barabartë në të gjithë trupin, pa harruar këmbët, gjunjët, bërrylat dhe kyçet e dorës. Lani duart pas përdorimit.
Aplikojeni sërish derisa të arrihet nuanca e dëshiruar.
Për një shkëlqim të njëtrajtshëm rekomandohet që të pastroni fytyrën dhe trupin me skrub eksfoliues, përpara se të aplikoni sprajin dhe të përfundoni rutinën e kujdesit të lëkurës me një hidratues.
Duke qenë se spraji nuk përmban filtra mbrojtës, rekomandohet përdorimi i tij në kombinim me një mbrojtës në rast ekspozimi në diell.

Përbërësit

AQUA (WATER, EAU) – BUTYLENE GLYCOL – DIHYDROXYACETONE – GLYCERIN – PHENOXYETHANOL – PPG-26-BUTETH-26 – PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL – PARFUM (FRAGRANCE) – ERYTHRULOSE – CITRIC ACID – POLYQUATERNIUM-51 – NITROGEN