info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Toskani Antiaging Eye Contour

Çmimi:6,630.00 L 5,304.00 L -20%

Serum hidratues dhe anti-moshë për zonën rreth syve
15 ml

Stock: Ka stok

SKU: TKN009
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

15 ml

Skin Type

Suitable For

, ,

Specific For

Serumi për zonën e syve me efekt anti-moshë është i formuluar posaçërisht për të minimizuar pamjen e lodhur, për trajtimin e rrudhave, freskimin e zonës së syve si dhe qetësimin e lëkurës delikate rreth syve.

Ndihmon gjithashtu në parandalimin e humbjes së elasticitetit, lëkura duket natyrale dhe plot jetë.

Indikacionet:
Në rrudhat e lehta por dhe ato të moderuara;
Në lëkurat që kanë humbur elasticitetin;
Për zonat e dehidratuara ose të thata rreth syve;
Për sytë me qeska.

I përshtatshëm për çdo lloj lëkure.

Aplikojeni Toskani Antiaging Eye Contour në mëngjes dhe në darkë në zonën e syve.

DMAE, Hyaluronic Acid, Organic Silicon, Extract of Ginkgo Biloba, Acetyl Hexapeptide-8, Olive oil

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.