info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Topicrem DA Gel Nettoyant Surgras

Çmimi:2,400.00 L 1,680.00 L -30%

Xhel i butë pastrues për lëkurë me dermatit atopik
500 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

500 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

, ,

Xheli pastrues Topicrem DA është formuluar veçanërisht për higjenën e përditshme, të lëkurave shumë të thata dhe me dermatit atopik.
Mund të përdoret si tek bebet dhe fëmijët, ashtu edhe tek të rriturit.

Baza ultra e butë pastruese pa sapun dhe pa aromë përmban një kompleks rilipidues.
Gjithashtu ky xhel ka në përmbajtje përbërës anti-irritues (vaji i farës së linit, biolipide, alantoinë) që mbrojnë barrierën e lëkurës.

I testuar në lëkura atopike nën kontrollindermatologjik, pediatrik dhe oftalmologjik.
Nuk irriton sytë.

Aplikoni në lëkurë të lagur, masazhojeni butësisht. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

AQUA (WATER). GLYCERIN. SODIUM LAURETH SULPHATE. BETAINE. COCO-GLUCOSIDE. GLYCERYL OLEATE. PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE. SODIUM COCOAMPHOACETATE. 1,2-HEXANEDIOL. PEG-7 GLYCERYL COCOATE. LINUM USITATISSIMUM (LINSEED) SEED OIL. CITRIC ACID. ALLANTOIN. SODIUM CHLORIDE. ASCORBYL PALMITATE. HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE. SODIUM SULPHATE. LECITHIN. TOCOPHEROL.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.