info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

NUK Shishe plastike Nature Sense

Çmimi:1,200.00 L 1,080.00 L -10%

Shishe plastike me kokë silikoni për fëmijë 0-6 muajsh
150 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

150 ml

Material

,

Mosha

Suitable For

,

NUK ka krijuar linjën Nature Sense, e cila lejon që foshnjat të shijojnë një ndjenjë të njohur kur pijnë qumësht, ndjenjë të njëjtë me atë të përftuar gjatë gjidhënies.

Karakteristikat e kokës së biberonit:
• Vrima të vogla të modeluara si kanalet e qumështit në gjirin e nënës, që sigurojnë një rrjedhje të qetë dhe natyrale.
• Kokë tepër e butë, e cila është fleksibël dhe përshtatet në gojë në një mënyrë të ngjashme me thithkën e nënës.
• Buzë e gjerë, fleksibël – pjesa mbështetëse të jep një ndjenjë të njohur, si ajo e gjirit të nënës.
• Valvul inovative NUK Anti Kolik që lejon lëngun të rrjedhë vazhdimisht dhe ndihmon në parandalimin e thithjes së ajrit duke shmangur shqetësimet.
• Material plastikë polipropileni, i cili është transparent, i fortë dhe mund të përdoret edhe për ngrirjen e qumështit apo ushqimit.

I disponueshëm në disa ngjyra dhe dizajne.