info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

NUK Shishe Plastike 110 ml

Çmimi:550.00 L 495.00 L -10%

Shishe plastike me kokë biberoni prej gome
110 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

230 ml

Material

,

Mosha

Suitable For

,

Kur gjidhënia nuk është e mundur, nënat detyrohen të ushqejnë fëmijët e tyre me qumësht formule.
Për këtë arsye, ju nevojitet një shishe biberoni komode dhe e sigurt.
Nuk ofron një gamë të gjerë shishesh dhe produktesh të tjera për bebet tuaja.

Shishe plastike me kokë gome.
Ka një kapacitet prej 110 ml.
Pa BPA.