info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

NUK My Love Shishe Plastike

Çmimi:650.00 L 585.00 L -10%

Shishe plastike me kokë biberoni silikon
150 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

150 ml

Material

,

Mosha

Suitable For

,

Shishe plastike My love me kokë biberoni silikon.
Është e përshtatshme për bebe 0-6 muajsh.
Në sajë të sistemit të përmirësuar të ajrit Anti-Colic, pakëson presionin në brendësi të shishes dhe ndihmon në reduktimin e kolikave.
Shishja e biberonit është prej polipropileni me cilësi të lartë.
Përshtatet me të gjitha kokat e biberonave First Choice+.
Ka një kapacitet prej 150 ml.
Pa BPA.