info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

NUK Furçë biberonësh

Çmimi:900.00 L 810.00 L -10%

Furçë biberonësh që rrotullohet 360 gradë

Stock: Ka stok

SKU: NUK129
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

1 copë

Suitable For

,

Formulimi

Është e rëndësishme që të tregohemi të kujdesshëm jo vetëm me përgatitjen e ushqimeve dhe pureve të fëmijve tanë, por edhe me pastrimin e enëve dhe pajisjeve që duhen për përgatitjen dhe konsumimin e qumështit apo ushqimeve.

Furça NUK është e përbërë nga fije najloni të cilat nuk dëmtojnë shishen apo enën që po lahet. Përdoret dhe për larjen dhe pastrimin e kokave të biberonit.
Është tepër fleksibël dhe mund të rrotullohet 360 gradë, çka mundëson lehtësi në proçesin e larjes.
Thahet shpejt.

E disponueshme në dy ngjyra.