info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

NUK Biberon i gënjeshtërt Happy Days

Çmimi:800.00 L 720.00 L -10%

Biberon silikoni i gënjeshtërt për fëmijë 6-18 muajsh
Paketim x 2 copë

Stock: S’ka stok

SKU: NUK189
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

2 copë

Material

Mosha

Suitable For

,

Cdo ditë sjell aventura të reja për të voglin tuaj. Biberonat NUK Happy Days i japin një ndjenjë sigurie dhe mbrojtjeje fëmijës kur janë të rrethuar nga të panjohur ose nga zhurma të padëgjuara më parë.

Karakteristikat:
• Biberoni i gënjeshtërt NUK ka formë origjinale. Është i pajisur me një mbrojtëse gome dhe me unazë praktike.
• Ka kokë ushqyese prej silikoni, të hollë dhe të ngushtë, me qëllim që të zvogëlojë presionin mbi nofullat dhe dhëmbët, kurse pjesa e poshtme është e butë.

I përshtatshëm për fëmijë nga 6-18 muaj.
Nuk përmban BPA.
I disponueshëm në disa dizajne.