info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Klorane Shampooing Detox a la Menthe

Çmimi:1,120.00 L1,760.00 L

Shampo pastruese dhe detoksifikuese me mente

  • 200 ml
  • 400 ml
Spastroje

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Hair Type

Masa

200 ml, 400 ml

Specific For

Suitable For

,

Kjo shampo me Mentha aquatica ka efekt të shkëlqyer pastrues dhe detoksifikues për skalpin dhe flokët.
Ideale për personat me përditshmëri tepër aktive (flokët e të cilëve preken nga smogu dhe ndotja e përditshme), kjo shampo e përqendruar në antioksidantë pastron skalpin dhe flokët.

Formulë e biodegradueshme me bazë të butë pastruese ruan skalpin dhe nuk e than atë.
Pas larjes, floku dhe skalpi fitojnë freski dhe butësi.

Aplikoni shampo në skalp dhe flokë të lagur. Masazhojeni derisa të shkumojë. Shpëlajeni skalpin dhe flokët me ujë të bollshëm.

WATER (AQUA) *. DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE. ZINC COCETH SULPHATE. CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL. LAURETH-3. SODIUM COCOAMPHOACETATE. MALEIC ACID. PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL. MENTHA AQUATICA FLOWER / LEAF / STEM EXTRACT *. MENTHA VIRIDIS (SPEARMINT) LEAF OIL (MENTHA VIRIDIS LEAF OIL) *. EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF / TWIG OIL *. BENZYL SALICYLATE. CAMPHOR. CARAMEL*. CITRIC ACID. FRAGRANCE (PERFUME). GREEN 5 (CI 61570). LIMONENE. LINALOOL. MENTHOL. PROPANEDIOL *. SODIUM BENZOATE. SODIUM CHLORIDE. SODIUM HYDROXIDE *. TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.