info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Hipp Spaghetti Bolonjeze

Çmimi:270.00 L 256.50 L -5%

Pure me makarona bolonjeze për foshnje mbi 4 muajsh
190 g

Stock: Ka stok

SKU: HIP73
Etiketa: , , , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

190 g

Suitable For

Vakt i plotë ushqimor për fëmijë mbi 4 muajsh.
Nuk përmban kripë të shtuar, vetëm natrium nga përbërësit e puresë.
Përmban ALA, një acid yndyror omega-3, i cili kontribuon në zhvillimin e trurit dhe indeve nervore.

Nuk përmban aromatizues, konservues dhe ngjyrues.

Ngroheni purenë dhe jepjani foshnjeve tuaja.
Përpara se t’ia ushqeni kontrolloni për temperaturën e saj.
Nëse nuk do i jepet i gjithë kavanozi, pjesa e mbetur vendoset në frigorifer dhe mund të ruhet aty për 24 orë.

noodles ground, tomatoes, carrots, parsnips, beef, onions, spices, gluten

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.