info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

aksesorë për ushqim

Showing 1–20 of 38 results

Nuvita Gum Massager 4m+ (7006)

Masazhues për mishërat e dhëmbëve për bebe nga 4 muaj në ngjyrë rozë soe blu
850.00 L
Përzgjidhni mundësi

Nuvita Cutlery Set

Set me lugë dhe pirun për bebe nga 6 muaj
750.00 L
Shtoje në shportë

Nuvita Set ushqimi për udhëtim 6M+ (8477)

Set me lugë dhe pirun për udhëtim për bebe nga 6 muaj
860.00 L
Shtoje në shportë

Nuvita Easy Eating set me dy pjata 6M+ (8451)

Set me dy pjata për ushqim për bebe nga 6 muaj me ngjyrë blu
1,290.00 L
Shtoje në shportë

Nuvita termus për lëngje ( 4435)

Termus për lëngje me kapak dhe dorezë silikoni 400 ml
2,190.00 L
Përzgjidhni mundësi

Nuvita Microwave Sterilizer 1085

Sterilizues praktik për mikrovalë
2,990.00 L
Shtoje në shportë

Nuvita Maternity Backpack

Çantë shpine për prindërit për të marrë me vete të gjithë produktet e bebeve
6,490.00 L
Shtoje në shportë

Nuvita Portable bottle drainer (1481)

Tharëse portative për produktet e bebeve
890.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Exclusive Cellular Extreme Moisture Mask

Maskë hidratuese për fytyrën 50 ml
6,950.00 L 5,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Biskota për bebe 6 m+

Biskota për bebe mbi 6 muajsh 150 g
500.00 L 475.00 L -5%
Shtoje në shportë

Hipp Spaghetti Bolonjeze

Pure me makarona bolonjeze për foshnje mbi 4 muajsh 190 g
270.00 L
Shtoje në shportë

Humana Muhalebi me 5 drithëra dhe banane

Muhalebi me 5 drithëra, qumësht dhe banane për foshnje mbi 6 muajshe 200 g
550.00 L
Shtoje në shportë

Humana Muhalebi me drithëra, banane dhe qumësht

Muhalebi me drithëra, banane dhe qumësht për foshnje mbi 6 muajshe 200 g
550.00 L
Shtoje në shportë

Humana Muhalebi me 5 drithëra 6 m+

Muhalebi me 5 drithëra dhe pa qumësht për foshnje mbi 6 muajsh 200 g
550.00 L
Shtoje në shportë

Humana Muhalebi me semolina 4 m+

Muhalebi me semolina dhe qumësht për foshnje mbi 4 muajsh 200 g
550.00 L
Shtoje në shportë

Humana Muhalebi me oriz 4 m+

Muhalebi me oriz dhe qumësht për foshnje mbi 4 muajshe 200 g
560.00 L
Shtoje në shportë

Dexeryl Cream

Krem me veti hidratuese dhe ushqyese, për lëkurë të thatë dhe atopike Tub x 250 g
1,200.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Vaj ulliri

Vaj ulliri Plasmon, për një vakt ushqimor të shëndetshëm dhe të shijshëm 250 ml
800.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Drithëra 4 m+

Krem (muhalebi) gruri për foshnje mbi 4 muajsh 230 g
440.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona Pennette

Makarona për fëmijë mbi 10 muajsh Kuti x 340 g
255.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare