[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

Hipp

Showing all 10 results

Ofertë!
-5%

Hipp Biskota për bebe 6 m+

Biskota për bebe mbi 6 muajsh 150 g
500.00 L 475.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Spaghetti Bolonjeze

Pure me makarona bolonjeze për foshnje mbi 4 muajsh 190 g
270.00 L 256.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

HIPP Vaj Kolëze Bio

Vaj organik kolëze për përgatitjen e vakteve të vogëlushëve nga 6 muaj 250 ml
580.00 L 551.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

HIPP Organic Pure me kungull të ëmbël & karrotë

Pure organike me perime për fëmijë nga 6 muaj 200 g
650.00 L 617.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

HIPP Makarona me salcë domatesh, perime dhe peshk

Makarona me perime dhe peshk për fëmijë nga 12 muaj 220 g
270.00 L 256.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

HIPP Organic Drithëra me banane dhe kakao

Pure organike për foshnje nga 8 muaj 200 g
650.00 L 617.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

HIPP Organic Drithëra me qumësht dhe fruta Pylli

Pure organike për foshnje nga 6 muaj 250 g
800.00 L 760.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

HIPP Organic Drithëra me qumësht, banane & pjeshkë

Pure organike pwr foshnje nga 6 muaj 250 g
550.00 L 522.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

HIPP Pure me 5 Drithëra me kumbull 6m+

Pure me 5 drithëra, kumbulla dhe qumësht nga mosha 6 muaj 250 g
800.00 L 760.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

HIPP Pure me drithëra dhe biskota 6m+

Pure ideale për vaktin e darkës me drithëra dhe biskota për bebe nga 6 muaj 250 g
800.00 L 760.00 L -5%
Shtoje në shportë