info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing all 16 results

Hipp Pako promocionale nr.6

Paketim promocional me produkte Hipp për fëmijë
1,300.00 L
Shtoje në shportë

Hipp Pako promocionale nr.5

Paketim promocional me produkte Hipp për fëmijë
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Holle Bio Organic Fennel Frog

Pure me mollë, dardhë dhe finok, për fëmijë nga 6 muaj 100 g
250.00 L
Shtoje në shportë

HiPP Organic Sun Fruit

Pure me fruta të ndryshme për fëmijë mbi 4 muaj 125 g
200.00 L
Shtoje në shportë

HIPP Hippis Organic Wild Berries in Apple Peach

Pure e lëngshme me fruta pylli, pjeshkë dhe mollë për fëmijë mbi 4 muaj 100 g
160.00 L
Shtoje në shportë

HIPP Hippis Organic Strawberry Banana in Apple

Pure e lëngshme me luleshtrydhe, banane dhe mollë për fëmijë mbi 4 muaj 100 g
160.00 L
Shtoje në shportë

HIPP Hippis Organic Plum-Blackcurrant in pear

Pure e lëngshme me rrush të zi, kumbull dhe dardhë për fëmijë mbi 6 muaj 100 g
160.00 L
Shtoje në shportë

HIPP Hippis Organic apple pear banaba

Pure e lëngshme me mollë dardhë dhe banane për fëmijë mbi 4 muaj 100 g
160.00 L
Shtoje në shportë

Hipp Fruit & Cereals

Pure me mollë, banane dhe biskota fëmijë mbi 4 muaj 125 g
250.00 L
Shtoje në shportë

Hipp Fine vegetables and potatoes with veal

Pure me perime, patate dhe mish viçi për fëmijë mbi 4 muaj 125 g
200.00 L
Shtoje në shportë

Hipp Apricots in banana

Pure me kajsi dhe banane për fëmijë mbi 4 muaj 125 g
200.00 L
Shtoje në shportë

Hipp Fine Vegetables and Rice with Veal

Pure me perime, oriz dhe mish viçi për fëmijë mbi 8 muaj 125 g
270.00 L
Shtoje në shportë

Hipp Apple in Carrots

Pure molle dhe karrotë për fëmijë mbi 4 muaj 125 g
200.00 L
Shtoje në shportë

Hipp Tomatoes and Potatoes with Chicken

Pure me domate, patate dhe mish pule për fëmijë mbi 8 muaj 220 g
270.00 L
Shtoje në shportë

Hipp Vegetables and Noodles with Chicken

Pure perimesh me makarona dhe pulë për fëmijë mbi 12 muaj 220 g
270.00 L
Shtoje në shportë

Milupa Biscuit Cereal 8m+

Pure me biskota dhe qumësht për fëmijë mbi 8 muaj. 250g.
550.00 L
Shtoje në shportë