info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

pure

Showing 1–20 of 57 results

Plasmon Lenticchie con Carote

Pure me thjerrëza dhe karrota për foshnje mbi 8 muaj 2 x 80 g
299.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pesca con Mela

Pure me mollë dhe pjeshkë për foshnje mbi 6 muaj 2 x 104 g
260.00 L
Shtoje në shportë

Bebivita Feines Fruchte-Allerlei

Pure me fruta për foshnje mbi 5 muajsh 190 g
180.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Hippis Banana Pear Mango

Lëng frutash me mango, dardhë dhe banane për foshnje mbi 4 muaj 100 g
160.00 L 152.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Hippis Kiwi in Pear Banana

Lëng frutash me kivi, dardhë dhe banane për foshnje mbi 4 muaj 100 g
160.00 L 152.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Organic Carrots and Potatoes with Chicken 4 m+

Pure me karrota, patate dhe pulë për foshnje mbi 4 muaj 190 g
290.00 L 275.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Organic Rice with Carrots and Veal

Pure me oriz, karrota dhe mish viçi për foshnje mbi 4 muaj 190 g
270.00 L 256.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Hippis Apple Banana

Lëng frutash me mollë dhe banane për foshnje mbi 4 muaj 100 g
160.00 L 152.00 L -5%
Shtoje në shportë

Hipp Spaghetti Bolonjeze

Pure me makarona bolonjeze për foshnje mbi 4 muajsh 190 g
270.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure me perime

Pure me perime për foshnje mbi 4 muaj 2 x 80 g
270.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure me mollë dhe agrume

Pure me fruta për foshnje mbi 6 muaj 2 kavanoza x 104 g
295.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure me mollë

Pure me mollë për foshnje mbi 4 muaj 2 kavanoza x 104 g
295.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure me karrota

Pure me karrota për foshnje mbi 4 muaj 2 kavanoza x 80 g
240.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure me dardhë

Pure me dardhë për foshnje mbi 4 muaj 2 kavanoza x 104 g
295.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure me mish lepuri dhe drithëra 4 m+

Pure me mish lepuri dhe drithëra duke nisur nga 4 muajsh. 2 x 80 g
425.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure me mish kali dhe drithëra 6 m+

Pure me mish kali dhe drithëra duke nisur nga 6 muajsh. 2 x 80 g
425.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure me mish qengji dhe drithëra 6 m+

Pure qengji me drithëra duke nisur nga 4 muajsh. 2 x 80 g
425.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure trofte me patate 6 m+

Pure me troftë dhe patate duke nisur nga 4 muajsh. 2 x 80 g
420.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure pule me drithëra 4 m+

Pure pule me drithëra duke nisur nga 4 muajsh. 2 x 80 g
440.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure gjeli me drithëra 4 m+

Pure gjeli me drithëra duke nisur nga 4 muajsh. 2 x 80 g
425.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare