info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Filorga Optim-Eyes, Lashes & Brows

Çmimi:6,150.00 L

Formulim i dyfishtë për vetulla dhe qerpikë me volum
2 x 6.5 ml

Stock: S’ka stok

SKU: FILO022
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

2 x 6.5 ml

Specific For

Suitable For

Produkt për përkujdesjen e lëkurës me efekt të dyfishtë: stimulon dhe ristrukturon zonën e syve.

Hapi 1: Serumi që stimulon gjatësinë dhe trashjen e vetullave dhe qerpikëve

Me qëllim që aplikimi i serumit të bëhet plotësisht dhe në mënyrë korrekte, furça ka një majë të hollë dhe preçize.
Kombinimi i kompleksit Kera-Extend CX me përqëndrime të larta të NCTF-së, vepron që në rrënjë dhe nxit rritjen e qerpikëve dhe vetullave.
Kompleksi Kera-Maintain CX nuk i lejon që të këputen dhe të bien.
Qerpikët janë më të gjatë dhe të plotë, kurse vetullat marrin një formë tjetër.

Hapi 2: Përkujdesja për shtimin e volumit (ushqim dhe trashje e qerpikëve dhe vetullave)

Furça e njëjtë me atë të një rimeli normal, lyen dhe u jep formë vetullave dhe qerpikëve.
Njëkohësisht ushqen dhe trash qerpikët dhe vetullat.
Nuk ka ngjyrë dhe shërben si bazë perfekte për make-up-in.

Hapi 1: Serumi stimulues
Aplikoni serumin në rrënjët e qerpikëve dhe vetullave në mëngjes dhe në darkë.
Furça e pranishme në formulim shërben për ta përhapur njëtrajtësisht produktin.

Hapi 2: Shtimi i volumit
Aplikohet produkti nëpërmjet furçës nga rrënja drejt majës së qerpikëve, në mëngjes dhe në darkë.

AQUA (WATER, EAU), BUTYLENE GLYCOL, PROPANEDIOL, PVP, GLYCERIN, BAMBUSA ARUNDINACEA STEM POWDER, PENTYLENE GLYCOL, 1,2-HEXANEDIOL, PHENOXYETHANOL, DISODIUM EDTA, ZEA MAYS (CORN) STARCH, CERATONIA SILIQUA (CAROB) SEED EXTRACT, HYDROLYZED SOY PROTEIN, POLYQUATERNIUM-16, SODIUM HYDROXIDE, PANTHENOL, PLANKTON EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, BIOTINOYL TRIPEPTIDE-1, POLYQUATERNIUM-7

SERUM : AQUA (WATER, EAU), PROPANEDIOL, GLYCERIN, PANTHENOL, BUTYLENE GLYCOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, SODIUM CHLORIDE, PENTYLENE GLYCOL, 1,2-HEXANEDIOL, PHENOXYETHANOL, CARBOMER, SUCROSE PALMITATE, SODIUM HYDROXIDE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, GLUCOSE, DISODIUM EDTA, GLYCERYL LINOLEATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, BIOTIN, SODIUM NITRATE, POTASSIUM CHLORIDE, DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE, CAPRYLYL GLYCOL, GLYCINE, CALCIUM CHLORIDE, SODIUM METABISULFITE, MAGNESIUM SULFATE, GLUTAMINE, LARIX EUROPAEA WOOD EXTRACT, SODIUM PHOSPHATE, SODIUM HYALURONATE, BENZOIC ACID, MYRISTOYL PENTAPEPTIDE-17, SODIUM BENZOATE, PLANKTON EXTRACT, ASCORBIC ACID, SODIUM ACETATE, LYSINE HCL, ARGININE HCL, CITRIC ACID, ALANINE, DEXTRAN, ZINC CHLORIDE, HISTIDINE HCL, VALINE, POTASSIUM SORBATE, LEUCINE, THREONINE, ISOLEUCINE, TRYPTOPHAN, PHENYLALANINE, TYROSINE, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, POLYSORBATE 80, SERINE, CYSTINE, CYANOCOBALAMIN, GLUTATHIONE, ASPARAGINE, ASPARTIC ACID, ORNITHINE HCL, GLUTAMIC ACID, NICOTINAMIDE ADENINE DINUCLEOTIDE, ACETYL TETRAPEPTIDE-3, BIOTINOYL TRIPEPTIDE-1, PROLINE, TRIFOLIUM PRATENSE (CLOVER) FLOWER EXTRACT, METHIONINE, TAURINE, HYDROXYPROLINE, GLUCOSAMINE HCL, TOCOPHEROL, COENZYME A, SODIUM GLUCURONATE, THIAMINE DIPHOSPHATE, RETINYL ACETATE, INOSITOL, NIACIN, NIACINAMIDE, PYRIDOXINE HCL, CALCIUM PANTOTHENATE, RIBOFLAVIN, SODIUM TOCOPHERYL PHOSPHATE, THIAMINE HCL, FOLIC ACID

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.