info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Erba Vita Magnesium B6

Çmimi:1,591.20 L 1,352.52 L -15%

Suplement ushqimor me magnez dhe vitaminën B6
Paketim x 60 kapsula

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

60 kapsula

Suitable For

Magnezi dhe vitamina B6 kontribuojnë në:
-funksionimin normal të sistemit nervor;
-ruajtjen e funksioneve psikologjike normale;
-pakësimin e lodhjes;
-mbarëvajtjen e proçeseve metabolike që shoqërohen me çlirim energjie.

Magnezi është gjithashtu i nevojshëm për muskujt, kurse vitamina B6 ndihmon në mirë-funksionimin e sistemit imunitar.
Ky suplement rekomandohet në rastet kur dieta ushqimore nuk arrin të sigurojë sasinë e nevojshme për të cilën kemi nevojë ose kur rritet kërkesa për këto substanca.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Rekomandohet të konsumohen 2-3 kapsula në ditë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Magnesio ossido, Magnesio carbonato, Magnesio L-pidolato, Magnesio citrato, Piridossina cloridrato (Vit. B6).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.