info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

vitaminë B6

Showing 1–20 of 31 results

Ofertë!
-20%

Ducray Creastim Reactiv Anti-Hair Loss Lotion

Locion forcues dhe ristrukturues për flokët. 60 ml
6,200.00 L 4,960.00 L -20%
Shtoje në shportë

Neuralta tablets

Suplement ushqimor që mbështet funksionin normal të sistemit nervor Kuti x 80 tableta
2,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now B-6

Suplement ushqimor me piridoksinë, një vitaminë e grupit B, e tretshme në ujë Kuti x 100 kapsula
1,270.00 L 1,079.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Pharmamed Ferropil Complex

Suplement ushqimor për personat që kanë mungesë hekuri në organizëm Kuti x 40 tableta
2,000.00 L 1,800.00 L -10%
Shtoje në shportë

Siderix Plus

Suplement ushqimor me bazë pirofosfat hekuri dhe vitamina Kuti x 10 flakonë
1,400.00 L
Shtoje në shportë

Vitaminë B6 25 mg

Vitaminë B6, vitaminë e grupit B e tretshme në ujë Kuti x 60 tableta
201.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Vitamin B6 100 mg

Suplement ushqimor me vitaminë B6. 90 tableta
1,950.00 L 1,755.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Vitamin B12 1000 µg Spray

Spray oral me vitaminë B12. 20 ml
2,600.00 L 2,340.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Haemovit Plus

Suplement ushqimor me hekur. 30 tableta
2,400.00 L 2,160.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Menovital

Suplement ushqimor, i cili balancon nivelet hormonale gjatë periudhës së menopauzës. 60 tableta
2,860.00 L 2,574.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid GlucoBate

Suplement ushqimor, i cili ndihmon në mirëmbajtjen e niveleve normale të glukozës në gjak, metabolizmit dhe niveleve të energjisë së organizmit. 60 tableta
2,600.00 L 2,340.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Erba Vita Magnesium B6

Suplement ushqimor me magnez dhe vitaminën B6 Paketim x 60 kapsula
1,591.20 L 1,432.08 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

M.E.V Feller Magnesium B6 plus C

Suplement ushqimor për kockat, muskujt dhe sistemin nervor Paketim x 18 tableta eferveshente
950.00 L 855.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë! Power of Nature Magnez
-10%

Power of Nature Magnesium 300 mg + Vitamin C

Suplement me magnez, një mineral i rëndësishëm për organizmin 24 tableta eferveshente
900.00 L 810.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi GinkgoMax Memory

Suplement ushqimor që përmirëson kujtesën 30 tableta
1,550.10 L 1,317.59 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Le Dieci Erbe Flor

Suplement ushqimor për zorrën dembele 30 kapsula natyrale
750.00 L 637.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Wellteen Her

Suplement specifik për vajza gjatë periudhës së adoleshencës 30 tableta
1,500.00 L 1,275.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Feroglobin Liquid

Suplement ushqimor me bazë hekuri për fëmijë dhe të rritur 200 ml
1,250.00 L 1,062.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Wellwomen 50+

Multivitaminë specifike për femra mbi 50 vjeç 30 tableta
1,500.00 L 1,275.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Wellman Conception

Suplement për fertilitetin për meshkuj 30 tableta
3,999.90 L 3,399.92 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping