info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

vitaminë B6

Showing 1–20 of 22 results

Erba Vita Magnesium B6

Suplement ushqimor me magnez dhe vitaminën B6 Paketim x 60 kapsula
1,591.20 L
Shtoje në shportë

Fortex Sedaton

Suplement ushqimor që synon të pakësojë gjendjen e ankthit, stresit dhe të përmirësojë performancën mendore Paketim x 20 kapsula
884.00 L
Shtoje në shportë

M.E.V Feller Magnesium B6 plus C

Suplement ushqimor për kockat, muskujt dhe sistemin nervor Paketim x 18 tableta eferveshente
2,500.02 L
Shtoje në shportë

Synergy Magnesium + B6

Suplement ushqimor me magnez dhe vitaminë B6 për të rritur Paketim x 60 kapsula
940.20 L
Shtoje në shportë
Ofertë! Power of Nature Magnez
-10%

Power of Nature Magnesium 300 mg + Vitamin C

Suplement me magnez, një mineral i rëndësishëm për organizmin 24 tableta eferveshente
900.00 L 810.00 L -10%
Shtoje në shportë

Esi GinkgoMax Memory

Suplement ushqimor që përmirëson kujtesën 30 tableta
1,550.10 L
Shtoje në shportë

Esi Fermental Max Naturcaps

Fermente laktike për normalizimin e florës intestinale 20 kapsula
880.00 L
Shtoje në shportë

Esi Fermental Forte Bustine

Suplement ushqimor me fermente laktike dhe vitamina rregulluese të florës intestinale 10 bustina
1,450.00 L
Shtoje në shportë

Esi Le Dieci Erbe Flor

Suplement ushqimor për zorrën dembele 30 kapsula natyrale
1,320.00 L
Shtoje në shportë

Vitafusion L’ilCritters Gummy Vites Daily Multivitamin

Multivitaminë për fëmijë me shije frutash 70 arushë të përtypshëm
1,600.20 L3,401.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellteen Her

Suplement specifik për vajza gjatë periudhës së adoleshencës 30 tableta
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellteen Him

Suplement specifik për djem gjatë periudhës së adoleshencës 30 tableta
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Feroglobin Capsules

Suplement ushqimor me bazë hekuri 30 kapsula
1,200.00 L 1,080.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Menopace Calcium

Suplement me kalçium për femrat gjatë dhe pas periudhës së menopauzës 60 tableta
2,599.80 L 2,339.82 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Magnesium Vitamin B6

Integrator me magnez dhe vitaminë B6 Paketim x 100 tableta
1,800.00 L 1,620.00 L -10%
Shtoje në shportë

Sambucol Extra Defence

Fuqizues imuniteti me ekstrakt të shtogut të zi,vitaminë C,vitaminë D,vitaminë B6, bakër,selenium,acid folik,betacarotene,zink në trajtë shurupi.
1,800.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Energising Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve 200ml
2,050.00 L 1,742.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Biorga Ecophane Zinc

Suplement ushqimor për flokë të dëmtuar që këputen dhe thonj të brishtë.
3,099.60 L 2,169.72 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Biorga Cystiphane Anti Hair Loss Shampoo

Shampo kundër rënies së flokut për meshkuj dhe femra.
1,800.00 L 1,260.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Eisen Femin

Hekur, vitaminë C & vitamina B për sistem të mirë të qarkullimit të gjakut dhe energji 20 bustina
1,210.00 L 1,089.00 L -10%
Shtoje në shportë