[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

kocka

Showing 1–20 of 102 results

Ofertë!
-15%

Now MK-7 Vitamin K-2 100 mcg

Suplement ushqimor me vitaminë K2, e rëndësishme për koagulimin e gjakut Kuti x 60 kapsula
2,530.00 L 2,150.50 L -15%
Shtoje në shportë

Phyto Garda Reumatonil Creme-Gel

Xhel-krem me efekt të shpejtë qetësues Tub x 50 ml
1,300.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-22%

Esi No-Dol Pocket Drink

Suplement ushqimor për kockat dhe artikulacionet 16 bustina
1,300.00 L 1,020.00 L -21%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Calcium Magnesium with D3 and Zinc

Suplement ushqimor me kalçium dhe magnez Kuti x 100 tableta
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now MSM 1500 mg

Suplement ushqimor për kocka të shëndetshme Kuti x 100 tableta
2,650.00 L 2,252.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Calcium Citrate Plus

Suplement ushqimor me kalçium për kocka të shëndetshme 120 kapsula
2,340.00 L 1,989.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Vitamin D-3 & K-2 (1000 UI/ 45 mcg)

Suplement ushqimor me vitaminat D3 dhe K2 Kuti x 120 kapsula
2,100.00 L 1,785.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Liquid Magnesium

Magnez i lëngshëm, me një sërë benefitesh në organizëm 237 ml
3,650.00 L 3,102.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Collagen Peptides Powder

Suplement ushqimor me kolagjen për kockat dhe artikulacionet 227 g
3,400.00 L 2,890.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Vitamina D3 1000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3, me ndikim pozitiv në imunitet dhe në sistemin skeletik Kuti x 100 kapsula
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Collagen Pro

Suplement ushqimor me kolagjen, për lëkurë të shëndetshme dhe kocka të forta Kuti x 30 bustina
4,300.00 L 3,655.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Collagen + C

Suplement ushqimor me kolagjen dhe vitaminë C Kuti x 60 tableta
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Osteo Total

Suplement ushqimor për kocka të shëndetshme Kuti x 30 tableta
2,100.00 L 1,785.00 L -15%
Shtoje në shportë

BetterYou Dlux 1000 Daily Vit D Oral Spray

Vitaminë D3 në formë spraji oral Flakon x 15 ml
1,260.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Vitamin A & D 10000UI/400UI

Suplement ushqimor me vitaminë A dhe D për shikim dhe kocka të forta Kuti x 100 kapsula
950.00 L 807.50 L -15%
Shtoje në shportë

NaturesAid Collagen Joint Formula

Suplement ushqimor për mirëqënien e kockave dhe artikulacioneve Kuti x 60 kapsula
3,800.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Power of Nature D-Vit 5000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3 për të rritur Kuti x 60 tableta
2,600.00 L 2,340.00 L -10%
Shtoje në shportë

Oleovit D3 pika

Vitaminë D3 me pika për fëmijë dhe të rritur 12.5 ml
350.00 L
Shtoje në shportë

Olimp Labs Gold-Vit D3 Fast 4000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3 në formën e tabletave të tretshme në gojë Kuti x 30 tableta të përtypshme
2,800.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Vitamin D-3 5000 UI Chewable

Tableta të përtypshme të vitaminës D3 Kuti x 120 tableta të përtypshme
2,030.00 L 1,725.50 L -15%
Shtoje në shportë