[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

muskuj

Showing 1–20 of 41 results

HiGeen Harrar Cream

Trajtim lokal i dhimbjeve Tub x 120 ml
600.00 L
Shtoje në shportë

Immitec Revmatol Joint and Muscle cream

Krem qetësues për dhimbjet e kockave dhe muskujve Tub x 75 ml
2,730.00 L
Shtoje në shportë

Abena Activ Gel Cooling Skin Care

Xhel freskues me mentol për trajtimin lokal të dhimbjes Tub x 250 ml
950.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Calcium Magnesium with D3 and Zinc

Suplement ushqimor me kalçium dhe magnez Kuti x 100 tableta
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Potassium Citrate 99 mg

Suplement ushqimor me citrat kaliumi 180 tableta
1,820.00 L 1,547.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Liquid Magnesium

Magnez i lëngshëm, me një sërë benefitesh në organizëm 237 ml
3,650.00 L 3,102.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Power of Nature D-Vit 5000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3 për të rritur Kuti x 60 tableta
2,600.00 L 2,340.00 L -10%
Shtoje në shportë

Spasmobloc 500 mg/5 mg/0.1 mg

Medikament OTC që pakëson spazmat dhe relakson muskulaturën Kuti x 20 tableta
670.00 L
Shtoje në shportë

Magne B6 (magnez, vitaminë B6)

Medikament OTC që kombinon vitaminën B6 me magnezin Kuti x 50 tableta
605.00 L
Shtoje në shportë

Honor D 2000 UI

Vitaminë D3 në dozën 2000 UI për të rritur Kuti x 30 kapsula
1,300.00 L
Shtoje në shportë

Honor Sunvit D3 Drops

Vitaminë D3 me pika për fëmijë Flakon x 20 ml
1,150.00 L
Shtoje në shportë

Eagle Biotech D3 Drops

Suplement ushqimor me pika i vitaminës D3 Flakon x 12 ml
1,850.00 L
Shtoje në shportë

Orzax Ocean D3K2 solucion oral

Solucion oral me vitaminë D3 dhe K2 Flakon x 20 ml
2,150.00 L
Shtoje në shportë

Wellcare Vitamin D3 Spray

Spraj oral me vitaminë D3 Flakon x 5 ml
1,692.00 L
Shtoje në shportë

Marnys Vitahelp 4000 UI

Suplement ushqimor në formën e kapsulave që përmbajnë 4000 UI vitaminë D Kuti x 120 kapsula
2,500.00 L
Shtoje në shportë

XD3 1000 UI

Suplement ushqimor i vitaminës D3 në dozën 1000 UI Kuti x 60 tableta
1,000.00 L
Shtoje në shportë

AMSA D3+DHA

Suplement ushqimor me vitaminë D3 dhe DHA për fëmijë Kuti x 30 kapsula
1,840.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Serrapeptase 60000 IU

Suplement ushqimor me serrapeptazë, i cili ndihmon në mirëqenien e kyceve, muskujve dhe indeve të buta. Paketim me 30 kapsula
1,950.00 L 1,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Magnesium + Kalium Direct

Suplement ushqimor me magnez dhe kalium për të pasur një funksion muskular normal dhe për të rikthyer balancën elektrolitike Kuti x 20 bustina
1,180.00 L 1,003.00 L -15%
Shtoje në shportë

Damor Bioarginina

Medikament otc me l-argininë Paketim x 20 flakonë
3,207.00 L
Shtoje në shportë