info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

sistemi nervor

Showing 1–20 of 56 results

Pharmavision Vitabex

Suplement ushqimor i nevojshëm për një sërë proçesesh metabolike që shoqërohen me çlirim energjie Kuti x 30 tableta
765.00 L
Shtoje në shportë

Biozym-Q10

Suplement ushqimor me koenzimë Q10 Kuti x 30 kapsula
2,340.00 L
Shtoje në shportë

Neuralta tablets

Suplement ushqimor që mbështet funksionin normal të sistemit nervor Kuti x 80 tableta
2,500.00 L
Shtoje në shportë

B-Vital Total 500

Suplement ushqimor me vitamina të grupit B Kuti x 30 tableta
1,980.00 L
Shtoje në shportë

BioCare Nutrisorb Methyl B12

Solucion me bazë ujore i vitaminës B12 Flakon x 15 ml
3,280.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Floradix Vitamin-B-Complex Liquid

Suplement ushqimor me vitamina të grupit B Flakon x 250 ml
1,690.00 L 1,521.00 L -10%
Shtoje në shportë

Honor Profolic Folic Acid

Suplement ushqimor me acid folik në dozën 600 mcg Kuti x 30 tableta
1,600.00 L
Shtoje në shportë

Honor B Complex

Suplement ushqimor me vitamina të grupit B dhe vitaminë C Kuti x 30 tableta
1,470.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Niacin Flush Free 250 mg

Suplement ushqimor me niacinë Kuti x 90 kapsula
1,800.00 L 1,530.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Niacinamide 500 mg No Flush

Suplement ushqimor me niacinë Kuti x 90 kapsula
1,510.00 L 1,283.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Ultra Vit B-Complex

Suplement ushqimor me vitamina të grupit B Kuti x 60 tableta
900.00 L 765.00 L -15%
Shtoje në shportë

Seven Seas Omega-3 Maximum Strength

Suplement ushqimor ome omega-3 për një jetë të shëndetshme Flakon x 300 ml
3,250.00 L
Shtoje në shportë

Immitec Omega-3 Vitamin D3

Suplement ushqimor me omega-3, me një sërë benefitesh për organizmin Kuti x 60 kapsula
2,260.00 L
Shtoje në shportë

Honor Honomega 1000 mg

Suplement ushqimor me omega-3 për të rritur Kuti x 30 kapsula
1,380.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë! Yanola kid cod liver oil
-10%

Yanola Kids Cod Liver Oil

Suplement ushqimor nga vaji i mëlçisë së merlucit Flakon x 120 ml
2,300.00 L 2,070.00 L -10%
Shtoje në shportë

AMSA D3+DHA

Suplement ushqimor me vitaminë D3 dhe DHA për fëmijë Kuti x 30 kapsula
1,840.00 L
Shtoje në shportë

Neuralta Brain Power Omega-3

Suplement ushqimor që përmirëson funksionin e sistemit nervor Kuti x 30 kapsula
2,499.90 L
Shtoje në shportë

Babytol DHA Omega

Suplement ushqimor me DHA, për fëmijë. Kuti x 30 kapsula
1,800.00 L
Shtoje në shportë

Vagostabyl tableta

Medikament OTC me efekt qetësues dhe sedativ Kuti x 40 tablets
687.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Omega Kids Gominolas

Suplement ushqimor me omega-3 në formën e tabletave të përtypshme Kuti x 54 tableta të përtypshme
2,500.00 L 2,375.00 L -5%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping