info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Doppelherz Aktiv Men Active

Çmimi:1,755.00 L 1,491.75 L -15%

Suplement ushqimor që mbështet aktivitetin riprodhues të meshkujve
Paketim x 30 kapsula

Stock: Ka stok

SKU: DOPPELH044
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Lactose Gluten

,

Masa

30 kapsula

Suitable For

Në ditët e sotme jeta ndryshon dhe madje me ritme të shpejta.
Presioni me të cilin përballet individi sa vjen e shtohet.
Të gjithë synojnë të jenë të suksesshëm, të arrijnë gjithcka, por jo gjithmonë është e mundur.
Kjo sjell shpesh gjendje ankthi, stresi dhe në disa raste tek meshkujt dhe disfunksion erektil.

Për t’u ardhur në ndihmë këtyre meshkujve Doppel Herz ka krijuar një suplement me vitamina, minerale dhe ekstrakte bimësh të njohura për efektin pozitiv në sistemin riprodhues.

Doppel Herz Men Activ vepron në dy mënyra:
-Me veprim të shpejtë, në sajë të kafeinës dhe ginsengut ka efekt stimulues dhe energjizues. Gotu cola rrit qarkullimin e gjakut në periferi dhe mundëson furnizimin me sasi më të madhe gjaku të organeve gjenitale. Ekstraktet e bimës Maca, nxisin proçeset metabolike që çojnë në formim të oksideve të azotit, që nxisin ereksionin.
-Me veprim që zgjat në kohë, ekstraktet e bimës Maca ndikojnë pozitivisht në humor dhe në perceptimin e stresit. Ato përmbajnë sasi të larta të argininës, fitosteroleve, flavonoideve të cilat ndikojnë pozitivisht në proçesin e qarkullimit të gjakut, në përçimin e impulseve dhe në cilësinë e spermës.

Zinku, i pranishëm në këtë formulim, ruan nivele të larta të testosteronit, kurse seleni dhe vitamina E janë të rëndësishme për formimin e spermës.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.

Pini 1 kapsulë në ditë gjatë ngrënies së ushqimit.
Mos tejkaloni dozat ditore të lejuara.

Ingredients Amount
Maca extract 250 mg
Gotu cola extract 25 mg
Ginseng 25 mg
Caffeine 25 mg
Vitamin E 5 mg
Zinc 7,5 mg
Selenium 25 µg
Soybean oil, Lepydium peruvianum roots extract (Maca), Gelatine (bovine, halal), Glycerol, Sorbitol, Centella asiatica extract, Panax ginseng roots extract, Caffeine, Soya lecithin, Wax, Zinc oxide, D-alpha-Tocopherol (Vitamin E), Iron oxide, Titanium oxide, Sodium selenite

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.