[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

makarona

Showing all 15 results

Plasmon Makarona për bebe

Makarona për bebe mbi 4 muajsh 340 g
280.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona Forellini

Makarona për bebe mbi 4 muajsh 320 g
280.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona të vogla si rërë

Makarona për bebe mbi 4 muajsh 320 g
255.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona në formë ylli

Makarona për bebe mbi 6 muajsh 340 g
280.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

HIPP Makarona me salcë domatesh, perime dhe peshk

Makarona me perime dhe peshk për fëmijë nga 12 muaj 220 g
270.00 L 256.50 L -5%
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona Pennette

Makarona për fëmijë mbi 10 muajsh Kuti x 340 g
280.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona Gemmine

Makarona për fëmijë mbi 6 muajsh Kuti x 340 g
280.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona në formë “tubi”

Makarona Plasmon për foshnje mbi 6 muajsh Kuti x 340 g
255.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona në formë ylli

Makarona Plasmon në formë ylli për foshnje mbi 6 muajsh Kuti x 340 g
280.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona Pokerine

Makarona Plasmon me forma të ndryshme për foshnje mbi 6 muajsh Kuti x 340 g
255.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona Puntine

Makarona në formë pike Kuti x 340 g
280.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona në formë unaze

Makarona Plasmon në formë unaze të përshtatshme për foshnje mbi 6 muajsh Kuti x 340 g
280.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona në formë guaske

Makarona Plasmon për foshnje mbi 6 muajsh në formë guaske Kuti x 340 g
280.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv Men Active

Suplement ushqimor që mbështet aktivitetin riprodhues të meshkujve Paketim x 30 kapsula
1,755.00 L 1,491.75 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-5%

Hipp Vegetables and Noodles with Chicken

Pure perimesh me makarona dhe pulë për fëmijë mbi 12 muaj 220 g
270.00 L 256.50 L -5%
Shtoje në shportë