info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing all 16 results

Ofertë!
-10%

Doppelherz Aktiv Men Active

Suplement ushqimor që mbështet aktivitetin riprodhues të meshkujve Paketim x 30 kapsula
1,689.90 L 1,520.91 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellman Conception

Suplement për fertilitetin për meshkuj 30 tableta
3,999.90 L 3,599.91 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Pregnacare Him and Her Conception60 tableta

Multivitamina specifike për çifte që po planifikojnë një shtatzëni 60 tableta.
6,000.00 L 5,400.00 L -10%
Shtoje në shportë

Sigma-Tau Proxeed Woman

Suplement fertiliteti për femra Kuti x 30 bustina
4,200.00 L
Shtoje në shportë

Sigma-Tau Proxeed Plus

Suplement fertiliteti për meshkuj Kuti x 30 bustina
4,999.80 L
Shtoje në shportë

Herbasvet Femisan A

Suplement fertiliteti për femra Kuti x 60 kapsula
4,200.00 L
Shtoje në shportë

PromoPharma Phitofert Woman

Suplement fertiliteti për femra Kuti x 180 tableta
7,641.00 L
Shtoje në shportë

Sensilab Ovunorm Woman

Suplement fertiliteti për femra Kuti x 60 kapsula
3,499.80 L
Shtoje në shportë

Laboratoire CCD Oligobs Procrea F

Suplement fertiliteti për femra Kuti x 60 kapsula
4,500.00 L
Shtoje në shportë

Fertimax 2

Suplement fertiliteti për meshkuj Kuti x 60 kapsula
7,020.00 L
Shtoje në shportë

Walmark Permen

Suplement fertiliteti për meshkuj Kuti x 30 tableta
1,650.00 L
Shtoje në shportë

Life Saver Solutions F.P.W (Fertilo Pro Woman)

Suplement fertiliteti për femra Kuti x 90 kapsula
9,000.00 L
Shtoje në shportë

ION Pharmaceuticals Fertilmed

Suplement fertiliteti për meshkuj Kuti x 180 kapsula
21,499.20 L
Shtoje në shportë

Laboratoire CCD Oligobs Procrea M

Suplement fertiliteti për meshkuj Kuti x 30 bustina + 30 kapsula
6,750.00 L
Shtoje në shportë

Natures Plus Procreation Male

Suplement fertiliteti për meshkuj Kuti x 60 kapsula
4,785.00 L
Shtoje në shportë

Lenus Pharma Profertil Male

Suplement për rritjen e fertilitetit për meshkuj Kuti x 180 kapsula
29,059.20 L
Shtoje në shportë