info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

fertilitet

Showing all 12 results

Ofertë!
-10%

Doppelherz Aktiv Men Active

Suplement ushqimor që mbështet aktivitetin riprodhues të meshkujve Paketim x 30 kapsula
1,689.90 L 1,520.91 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Pregnacare Him and Her Conception60 tableta

Multivitamina specifike për çifte që po planifikojnë një shtatzëni 60 tableta.
6,000.00 L 5,400.00 L -10%
Shtoje në shportë

Sigma-Tau Proxeed Woman

Suplement fertiliteti për femra Kuti x 30 bustina
4,200.00 L
Shtoje në shportë

Sigma-Tau Proxeed Plus

Suplement fertiliteti për meshkuj Kuti x 30 bustina
4,800.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Maca 500mg

Suplement me ekstrakte të bimës maca Kuti x 100 kapsula
1,650.00 L 1,485.00 L -10%
Shtoje në shportë

Walmark Permen

Suplement fertiliteti për meshkuj Kuti x 30 tableta
1,650.00 L
Shtoje në shportë

Sensilab Ovunorm Woman

Suplement fertiliteti për femra Kuti x 60 kapsula
3,499.80 L
Shtoje në shportë

Laboratoire CCD Oligobs Procrea F

Suplement fertiliteti për femra Kuti x 60 kapsula
4,500.00 L
Shtoje në shportë

Fertimax 2

Suplement fertiliteti për meshkuj Kuti x 60 kapsula
7,020.00 L
Shtoje në shportë

AP Pharm FertAid

Suplement fertiliteti për meshkuj Kuti x 60 tableta
9,000.00 L
Shtoje në shportë

Life Saver Solutions F.P.W (Fertilo Pro Woman)

Suplement fertiliteti për femra Kuti x 90 kapsula
9,000.00 L
Shtoje në shportë

ION Pharmaceuticals Fertilmed

Suplement fertiliteti për meshkuj Kuti x 180 kapsula
21,499.20 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso