info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Dermedic Normacne Preventi Anti-Imperfections Night Cream

Çmimi:2,800.00 L 1,960.00 L -30%

Krem nate hidratues & rigjenerues, i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me imperfeksione.
40 ml

Stock: Ka stok

SKU: DERMED031
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

, , , ,

Brand

Formulimi

Masa

40 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Rregullon aktivitetin e gjendrave të sebumit.
Me veti antibakteriale dhe anti inflamatore.
Zvogëlon parregullsitë & i rikthen shkëlqimin lëkurës suaj.

Aplikojeni kremin në mbrëmje në fytyrë të pastruar paraprakisht.

Përbërësit aktivë: Salicilic Acid , AHA + L-Arginine, Zincidone, Sensiva S.C.50, Allantoine.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.