info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Dermedic Redness Calm Rich Day Cream SPF 20

Çmimi:3,500.00 L 2,450.00 L -30%

Përkujdesje hidratuese me SPF 20, e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe rosacea.
40 ml

Stock: Ka stok

SKU: DERMED035
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulimi

Masa

40 ml

Skin Type

Specific For

,

Spf

Suitable For

Rigjeneron, mbron dhe forcon intensivisht kapilarët e ndjeshëm të lëkurës.
Kufizon mbindjeshmërinë e epidermës dhe zgjerimin e kapilarëve.
Qetëson acarimet dhe përshpejton largimin e skuqjes.
Përmban filtra UVA, UVB SPF 20 dhe IR.

Teksturë  e plotë, specifike për lëkurë të thatë.

Jo-komedogjen.
Testuar klinikisht.

Aplikojeni kremin në mëngjes në fytyrë, qafë dhe zonën e dekoltesë.

Përbërësit aktivë: Vitamin A enclosed in nanosomes, SPF 20 filters, Neutrazen ™, Physavie, Allantoin, Coconut oil, Thermal water

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.