info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Catalysis Alzer Capsules

Çmimi:3,500.00 L

Suplement ushqimor që përmirëson funksionin e sistemit nervor

30 kapsula

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Formulimi

Brand

Masa

30 kapsula

Suitable For

Suplement ushqimor me bimë, fumarat L-karnitine dhe acid lipoik.

Përmban dhe ekstraktet e Ginkgo biloba L. që kontribuon në përmirësimin e kujtesës  dhe funksionet konjitive.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Të mbahet larg fëmijëve.

Këshillohuni me mjekun tuaj përpara se të përdorni këtë suplement ushqimor, nëse jeni duke marrë ndonjë bar antikoagolant.

Rekomandohet të konsumohet 1 kapsulë, 3 herë në ditë pas vaktit ushqimor.

Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Alfalfa Extract (Medicago sativa L.)
Ginkgo Extract (Ginkgo biloba L.)
talcum powder
L-Carnitine Fumarate
lipoic acid
Magnesium stearate
Silicon dioxide
Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.