[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

memorie

Showing 1–20 of 23 results

VitalMed Nootropic Memory and Brain Power

Suplement ushqimor që përmirëson kujtesën dhe performancën mendore Kuti x 30 tableta
2,700.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Ginkgo Biloba 120 mg

Suplement ushqimor me ginkgo biloba për përqendrimin & kujtesën 50 kapsula
1,470.00 L 1,249.50 L -15%
Shtoje në shportë

Salvia Gjethe Rozmarine

Çaj me gjethet e bimës rozmarinë 50 g
100.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Memory+

Suplement ushqimor që përmirëson kujtesën dhe rrit përqëndrimin Kuti x 30 kapsula
3,500.00 L 2,975.00 L -15%
Shtoje në shportë

Himalaya Mentat

Suplemet i formuluar me pёrbёrёs natyralё për rritjen e pёrqёndrimit dhe kujtesës. Efekti qetёsues ndihmon nё rastet e ankthit dhe pagjumёsisё. 50 x tableta.
1,400.00 L
Shtoje në shportë

MedEq Immitec Memobio Triple Action

Suplement ushqimor që përmirëson funksionet konjitive dhe funksionin e sistemit nervor Kuti x 30 kapsula
3,430.00 L
Shtoje në shportë

Advancis Smart Extra Strong

Suplement ushqimor që shton performancën mendore, vitalitetin dhe energjinë Kuti x 20 flakonë
3,665.00 L
Shtoje në shportë

PharmaVital NeuroVital Forte

Suplement ushqimor që synon të ruajë funksionin normal të sistemit nervor Kuti x 30 tableta
2,860.00 L
Shtoje në shportë

Difass Cebrotile

Suplement ushqimor që ruan funksionin normal të sistemit nervor Kuti x 20 tableta
1,870.00 L
Shtoje në shportë

Pharma Line Brainil compresse

Suplement ushqimor që përmirëson kujtesën dhe funksionet konjitive Kuti x 30 tableta
3,390.00 L
Shtoje në shportë

Aconitum Ginkgo Complex

Suplement ushqimor që përmirëson kujtesën dhe rrit përqëndrimin Kuti x 30 kapsula
1,270.00 L
Shtoje në shportë

Acty Patch Energizzanti

Ngjitëse me veprim energjizant Kuti x 10 ngjitëse
500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid GinkoVital 5000mg

Formulim me përmbajtje gingko biloba që përmirëson memorien dhe rrit përqëndrimin, duke nxitur qarkullimin normal të gjakut. Paketim me 30 kapsula
2,730.00 L 2,184.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë! Shedirpharma Neurobrain
-10%

Shedirpharma Nevobrain (Neurobrain) Flaconcini

Suplement ushqimor që shton përqëndrimin dhe përmirëson kujtesën Paketim x 10 flakone
2,630.00 L 2,367.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Memoryn

Suplement ushqimor që rrit përqëndrimin dhe përmirëson memorien Paketim x 30 tableta
2,550.00 L 2,295.00 L -10%
Shtoje në shportë

Natural Factors Vitamin B12 1000 mcg

Vitaminë B12 për mirë-funksionimin e sistemit nervor dhe mirëqënien e përgjithshme Paketim x 60 tableta
1,250.00 L
Shtoje në shportë

Denk Brain Active

Suplement ushqimor që rrit përqëndrimin dhe përmirëson memorien Paketim x 30 tableta + 30 kapsula
3,473.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-19%

Synergy NeuroComplex-B

Suplement ushqimor që përmban vitaminat B1, B6 dhe B12 Paketim x 30 tableta
420.00 L 340.00 L -19%
Shtoje në shportë

Healthy Life Selenogin Food Supplement

Suplement ushqimor që rrit përqëndrimin dhe forcon memorien Kuti x 30 tableta
1,550.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Ginseng Plus

Suplement ushqimor me Ginseng me veti energjizuese dhe tonike 30 kapsula natyrale
900.00 L 765.00 L -15%
Shtoje në shportë