info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

sistem nervor

Showing all 16 results

Polivit B Plus

Suplement ushqimor me vitamina të grupit B, për mirëqenien e përgjithshme Kuti x 30 tableta
330.00 L
Shtoje në shportë

Eagle Biotech B Sciroppo

Shurup me vitamina të grupit B për fëmijë dhe të rritur Flakon x 120 ml
1,800.00 L
Shtoje në shportë

Olimp Labs Redukac Shot

Suplement specifik për rikuperim të shpejtë të përbërësve thelbësorë në trup , pas pirjes së alkoolit. Flakon x 60 ml
540.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Methyl B12 5000 mcg

Suplement ushqimor me metilkobalaminë Kuti x 90 kapsula
4,700.00 L 3,995.00 L -15%
Shtoje në shportë

NaturesAid Ucalm St.John Wart

Suplement ushqimor me efekt qetësues dhe përmirësues i humorit Kuti x 60 tableta
1,700.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid NeuroForte

Vitamina dhe aminoacide thelbësore për ruajtjen e një sistemi nervor të shëndershëm. 30 tableta
2,600.00 L 2,340.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Webber Naturals Citrate de Magnesium powder

Suplement ushqimor me citrat magnezi, për kockat, muskujt dhe sistemin nervor 200 g
3,470.00 L 3,123.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Denk Vitactive B12

Vitaminë B12 për mbarëvajtjen normale të proçeseve metabolike Paketim x 30 kapsula
894.90 L 805.41 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Synergy NeuroComplex-B

Suplement ushqimor që përmban vitaminat B1, B6 dhe B12 Paketim x 30 tableta
420.00 L 357.00 L -15%
Shtoje në shportë

Fortex Magne D’Oro B-Complex

Suplement ushqimor me magnez dhe vitaminat e grupit B Paketim x 30 kapsula
912.60 L
Shtoje në shportë

Fortex Magne D’Oro

Suplement ushqimor me magnez, i nevojshëm për procese të ndryshme metabolike Paketim x 20 bustina
990.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Power of Nature Cool Night

Suplement ushqimor që pakëson stresin dhe ndihmon në përmirësimin e gjumit 30 tableta
1,630.00 L 1,467.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Wellman Original

Suplement specifik për meshkuj 30 tableta
1,500.00 L 1,275.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Ultra Magnesium 375mg

Suplement me magnez për të rritur 60 tableta
1,500.00 L 1,275.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Wellman 70+

Suplement ushqimor specifik për meshkuj mbi 70 vjeç 30 tableta
1,500.00 L 1,275.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Neuro-Nutrients

Suplement ushqimor që mbështet mirë-funksionimin e sistemit nervor 30 tableta
3,695.00 L 3,140.75 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping