info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

sistem nervor

Showing all 11 results

Fortex Sedaton

Suplement ushqimor që synon të pakësojë gjendjen e ankthit, stresit dhe të përmirësojë performancën mendore Paketim x 20 kapsula
884.00 L
Shtoje në shportë

Vitarmonyl Magnesium Marin

Suplement ushqimor me magnez për muskujt dhe sistemin nervor Paketim x 30 tableta
1,099.80 L
Shtoje në shportë

Denk Vitactive B12

Vitaminë B12 për mbarëvajtjen normale të proçeseve metabolike Paketim x 30 kapsula
894.90 L
Shtoje në shportë

Synergy NeuroComplex-B

Suplement ushqimor që përmban vitaminat B1, B6 dhe B12 Paketim x 30 tableta
420.00 L
Shtoje në shportë

Fortex Magne D’Oro

Suplement ushqimor me magnez, i nevojshëm për procese të ndryshme metabolike Paketim x 20 bustina
990.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Power of Nature Cool Night

Suplement ushqimor që pakëson stresin dhe ndihmon në përmirësimin e gjumit 30 tableta
1,629.90 L 1,466.91 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellman Original

Suplement specifik për meshkuj 30 tableta
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Ultra Magnesium 375mg

Suplement me magnez për të rritur 60 tableta
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellman 70+

Suplement ushqimor specifik për meshkuj mbi 70 vjeç 30 tableta
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Full Spectrum Omega

Suplement me omega nga salmoni i egër alaskan 120 kapsula
5,582.40 L 5,024.16 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Neuro-Nutrients

Suplement ushqimor që mbështet mirë-funksionimin e sistemit nervor 30 tableta
3,694.80 L 3,325.32 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso