info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Biolane Papier Toilette

Çmimi:600.00 L 480.00 L -20%

Letra të lagura të cilat pastrojnë dhe e lenë lëkurën të butë, të ushqyer dhe të mbrojtur nga acarimet. Mund të hidhen në tualet.
54 copë

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Mosha

, , ,

Skin Type

Suitable For

,

Specific For

, ,

Letra të lagura pastruese, të përbëra nga fije të biodegradueshme, të cilat ndihmojnë në ruajtjen e mjedisit.
Lëkura ndihet e pastër, e hidratuar dhe e mbrojtur nga acarimet.

Me aromë delikate, formula e tyre është e përshtatshme edhe për lëkurat më të ndjeshme.

Projektuar posaçërisht për t’u shpërbërë plotësisht në tualet, duke shmangur kështu bllokimin e tubave. Paketim i cili fiksohet në tualet për më shumë lehtësi gjatë përdorimit.

98% e përbërësve me origjinë natyrore.

Përdorini gjatë ndërrimit të bebit dhe pas vajtjes në tualet.
Sigurohuni që paketimi të jetë i mbyllur mirë, për ruajtje sa më të mirë të produktit.
Nuk ka nevojë për shpëlarje.

AQUA (WATER), SODIUM LEVULINATE, SODIUM BENZOATE, P-ANISIC ACID, OCTYLDODECANOL, PANTHENOL, PERFUM (FRAGRANCE), SODIUM LAURIMINODIPROPIONATE, SODIUM COCOAMPHOACETATE, SODIUM CHLORIDE.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.