info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Dercos Aminexil Intensive Treatment for Thinning Hair Man

Çmimi:3,430.00 L 2,915.50 L -15%

Trajtim intensiv për fazat e para të rënies së flokëve te meshkujt
36ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

Suitable For

Specific For

,

Përshkrimi

Formulim me një teksturë të freskët, fluide që përdoret në fazat fillestare të rënies së flokut.
Përmban:
-ekstraktet e eperuas, të pasura me flavonoide, me veti zbutese;
-ekstraktet e xhinxherit me veti stimuluese;
-aminexilin, që rrit jetëgjatësinë e flokut dhe parandalon rënien e mëtejshme të tij.
Respekton pH fiziologjik të skalpit.
I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.
Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikohet në skalp dhe përhapet me masazh të lehtë.
Nuk shpëlahet.

Përbërësit

Aqua (Water), Alcohol Denat, Acacia Senegal Gum, Diaminopyrimidine Oxide, Aminoethyl Propanol, Caramel, CI 15510/Orange 4, Citric Acid, Dextrin, Eperua Falcata Bark Extract, Hydroxyethylcellulose, Menthoxypropanediol, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Zingiber Officinale Root Extract/Ginger Root Extract, Parfum (Fragrance).