info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Deodorant Mineral 48H Tolerance Optimale

Çmimi:1,830.00 L 1,555.50 L -15%

Deodorant me minerale për lëkurë të ndjeshme
125ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Përshkrimi

Kombinimi i mineraleve që përmban uji termal Vichy me oksidin e magnezit dhe provitaminën B5 kanë krijuar një deodorant që mbron nga djersitja deri në 48 orë.

Formuluar për lëkurë të ndjeshme. Largon aromën e pakëndshme dhe pas aplikimit le në lëkurë një ndjesi freskie dhe pastërtie.

Pa parfum.
Pa kripëra të aluminit, pa alkool.

Testuar dermatologjikisht.
Testuar për alergji.
Testuar në lëkurë të ndjeshme.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë të thatë.
Duhet të jetë në distancë 15cm larg lëkurës, në momentin e aplikimit të sprajit.

Përbërësit

BUTANE – ISOPROPYL PALMITATE – COCOS NUCIFERA OIL / COCONUT OIL – MAGNESIUM OXIDE – DISTEARDIMONIUM HECTORITE – PROPYLENE CARBONATE