info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Trudi Fluidolatte

Çmimi:1,175.00 L 998.75 L -15%

Trudi sapun i lëngshëm për pastrimin e duarve dhe trupit
500 ml

Stock: Ka stok

SKU: TRU005
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

500 ml

Mosha

, , ,

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Përshkrimi

Sapun i lëngshëm ultra delikat për përdorim të përditshëm, për pastrimin e duarve dhe trupit.
I butë me lëkurën delikate të bebeve dhe fëmijëve.

Nuk përmban sapun, përmban vetëm ingredientë aktivë bimorë.
Formula me bazë mjaltin shumëlulesh ka veti zbutëse dhe nuk lejon lëkurën të thahet dhe irritohet.
Përmban ure, një përbërës hidratues dhe zbutës natyral.

Pa SLES.
pH neutral.
I testuar dermatologjikisht.
Nuk përmban agjentv ngjyrues

Përdorimi

Rekomandohet për përdorim të përditshëm dhe pas ndërrimit të pelenave

Përbërësit

AQUA, COCAMIDOPROPYL BETAINE, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, UREA, PEG- 90 GLYCERYL ISOSTEARATE, PARFUM, SODIUM BENZOATE, PEG-15 COCOPOLYAMINE, COCO-GLUCOSIDE, LACTIC ACID, GLYCERYL OLEATE, SODIUM PCA, LAURETH-2, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, MEL, CITRIC ACID, BENZOIC ACID, TOCOPHEROL, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping