info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing 1–20 of 89 results

Holle Bio Organic Fennel Frog

Pure me mollë, dardhë dhe finok, për fëmijë nga 6 muaj 100 g
250.00 L
Shtoje në shportë

Esi Nodol Collagen

Suplement me kolagjen për kockat dhe artikulacionet 60 tableta
2,949.60 L
Shtoje në shportë

Esi Normolip Naturcaps

Suplement ushqimor që normalizon nivelet e kolesterolit 30 kapsula
1,200.00 L
Shtoje në shportë

Esi Noglic

Suplement ushqimor i cili ndihmon në ruajtjen e niveleve normale të glukozës në gjak 30 tableta
900.00 L
Shtoje në shportë

Esi Relaxerbe Naturcaps

Suplement ushqimor bimor anti-stres 30 kapsula
900.00 L
Shtoje në shportë

Esi Tea Tree Oil Remedy

Vaj i pastër i bimës së çajit 10 ml
680.00 L
Shtoje në shportë

Esi Propolaid PropolGola Forte Spray

Spraj për fytin me mente dhe propolis 20 ml
780.00 L
Shtoje në shportë

Esi The Verde Formula Concentrata 500 mg

Suplement ushqimor që ndihmon në ruajtjen e peshës trupore dhe eleminimin e lëngjeve të tepërta nga organizmi 60 kapsula
1,110.00 L
Shtoje në shportë

Esi MultiComplex Sport

Suplement ushqimor me kripëra për persona që merren me sport 10 bustina
1,190.00 L
Shtoje në shportë

Esi Echinaid Urto

Suplement me echinacea që forcon sistemin imunitar 30 kapsula
949.80 L
Shtoje në shportë

Esi Propolaid PropolBabySyrup

Shurup me propolis dhe echinacea për rritjen e imunitetit 180 ml
730.00 L
Shtoje në shportë

Esi Nodol Capsules

Suplement ushqimor për artikulacionet dhe muskujt 60 kapsula
1,446.00 L
Shtoje në shportë
Esi Multi complex Magnez

Esi MultiComplex Potassium plus Magnesium

Suplement me magnez dhe kalium 90 tableta
1,080.00 L
Shtoje në shportë

Hipp Organic baby cereal 100 % rice

Pure orizi organike për bebe mbi 4 muaj 200 g
500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellbio 20 Billion Microbiotic Cultures

Probiotikë për rregullimin e florës bakteriale normale të zorrës 30 kapsula
4,800.00 L 4,320.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellbio 10 Billion Microbiotic Cultures

Probiotikë për rregullimin e florës bakteriale normale të zorrës 30 kapsula
2,899.80 L 2,609.82 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Perfectil Hair Crush Gummies

Suplement për flokë, thonj & lëkurë të shëndetshme 60 karamele gomoze
4,500.00 L 4,050.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Ultra Selenium Vitamins C, E, Acai Berry

Suplement me selen dhe vitamina për të rritur 30 tableta
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Feroglobin Liquid

Suplement ushqimor me bazë hekuri për fëmijë dhe të rritur 200 ml
1,250.00 L 1,125.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Jointace Rose Hip

Suplement ditor për kockat dhe artikulacionet 30 tableta
2,499.90 L 2,249.91 L -10%
Shtoje në shportë