info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Re-Sleep Night Balm

Çmimi:8,260.00 L 6,195.00 L -25%

Balsam ushqyes, antirrudhë dhe rigjenerues i përshtatshëm për përdorim gjatë natës.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Balsam me teksturë të plotë, ushqyes dhe efekt antirrudhë, specifik për përdorim gjatë natës.
Rigjeneron në thellësi lëkurën dhe rikthen shkëlqimin e munguar.

•Tetrapeptide-26: veti mbrojtëse dhe rigjeneruese
• Sodium DNA: veprim elasticizues
• Sodium salicylate: veprim eksfoliues
• Sodium Lactate and Acid Hialuronik: veprim ushqyes
• Potassium Glycyrrhizinate and Alantoin: veprim qetësues

Formulim hipolaergjik dhe jo-komedogjenik.
Dermatologjikisht i testuar për praninë e nikelit, kromit, kobaltit.

Përdorimi

Aplikojeni në mbrëmje mbi fytyrë dhe qafë të pastër.

Përbërësit

Aqua (Water) • Dimethicone • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil • Diethylhexyl Carbonate • Glycerin • Cetearyl Alcohol • Bis- PEG/PPG- 16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Cyclopentasiloxane • Polymethyl Methacrylate • PEG-100 Stearate • Glyceryl Stearate • Ceteareth- 25 • Oryza sativa (Rice) Bran Oil • Hydrogenated Polydecene • Hydrogenated Didecene • Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables • Niacinamide • Betaine • Lycium barbarum Fruit Extract • Ceramide NP • Ceramide AP • Ceramide EOP • Soy Isoflavones • Tocopheryl Acetate • Polysilicone- 11 • Caprylic/Capric Triglyceride • Lactobionic Acid • Sodium PCA • Arginine • Retinyl Palmitate/Carrot Polypeptide • Oryzanol • Sodium Hyaluronate • Palmitoyl Hexapeptide- 14 • Resveratrol • Pentapeptide- 21 • Octyldodecyl Lactate • Propanediol • Carbomer • Xanthan Gum • Polysorbate 20 • Isohexadecane • Ethyl Linolenate • Sodium Lauroyl Lactylate • Ethyl Oleate •M Ethyl Linoleate • Phytosphingosine • Cholesterol • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Extract • Octyldodecanol • Hydrogenated Coco- glycerides • Polysorbate 80 • Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer • Decyl Glucoside • Lecithin • Tocopherol • Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Butylene Glycol • Hexylene Glycol • Caprylyl Glycol • Ethylhexylglycerin • Phenoxyethanol • Alcohol • Chlorphenesin • Potassium Sorbate • Sodium Benzoate • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping