info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Progression Nourishing Cream

Çmimi:6,990.00 L 5,242.50 L -25%

Përkujdesje ushqyese intensive, me efekt antirrudhë.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Përkujdesje intensive antirrudhë dhe ushqyese.
Formulim i pasur me acid hialuronik, kompleks vitaminash dhe gjalp karité.
Ushqen lëkurën, duke trajtuar rrudhat më të thella dhe të dukshme dhe duke rikthyer elasticitetin dhe tonicitetin në lëkurë.
I përshtatshëm për lëkurën e thatë dhe shumë të thatë.

Formulim hipolaergjik dhe jo-komedogjenik.
Dermatologjikisht i testuar për praninë e nikelit, kromit, kobaltit.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë, mbi fytyrë dhe qafë të pastër.

Përbërësit

Aqua (Water) • PEG-8 Beeswax • PEG-6 Stearate • Glycerin • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil • Ethylhexyl Palmitate • C12-15 Alkyl Benzoate • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Triticum vulgare (Wheat) Germ Oil • Simmondsia chinensis (Jojoba) Seed Oil • PEG-32 Stearate • Glycol Stearate • Octyldodecanol • Sodium PCA • Panthenol • Triisostearin PEG-6 Esters • Hydrolyzed Wheat Protein • Sodium Hyaluronate • Faex (Yeast) Extract• Hydrogenated Coco-glycerides • Ethyl Linolenate • Ethyl Oleate • Ethyl Linoleate • Tocopheryl Acetate • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Extract • Hydrogenated Lecithin • Arginine • Dimethicone • Coumarin • Mannitol • Tocopherol • Carbomer • Glycine soja (Soybean) Oil • Hydroxycitronellal • Imidazolidinyl Urea • Hexyl Cinnamal • Methylparaben • Isoeugenol • Alpha-Isomethyl Ionone • Benzyl Salicylate • Propylparaben • Disodium EDTA • BHA • BHT • Linalool • Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping