info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Multirepair Nutri-Repairing Cream

Çmimi:9,090.00 L 6,817.50 L -25%

Përkujdesje ushqyese intensive, me efekt riparues dhe rigjenerues.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Trajtim intensiv ushqyes dhe riparues, me teksturë të plotë dhe shumë hidratuese.

Në bazë të formulimit qëndron kompleksi Biotech, i përbërë nga ekstraktet e Euglena Gracilis dhe acidi hialuronik me peshë molekularë të ulët.
Ekstraktet e Euglena Gracilis riaktivizojnë metabolizmin qelizor, duke nxitur mirëfunksionimin e lëkurës dhe duke reduktuar shenjat e lodhjes në lëkurë.
Acidi hialuronik me peshë molekulare të ulët hidraton në thellësi lëkurën për një kohë të gjatë, duke rritur ndjeshëm elasticitetin .

I përshtatshëm për lëkurën e thatë dhe shumë të thatë.
Në lëkurën shumë të thatë rekomandohet përdorimi së bashku me Multirepair Serum.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë, mbi fytyrë dhe qafë të pastër.

Përbërësit

Aqua (Water) • Hydrogenated Polydecene • Glycerin • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Hydrogenated Didecene • Diethylhexyl Carbonate • Helianthus annuus -(Sunflower) Seed Oil • Cetearyl Alcohol • Euglena gracilis Extract • Glyceryl Stearate • Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone • Oryza sativa (Rice) Bran Oil • PEG-100 Stearate • Ceteareth-25 • Arginine • Hydrolyzed Hyaluronic Acid • Betaine • Hydrolyzed Hazelnut Protein • Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables • Sodium PCA • Pisum sativum (Pea) Extract • Tocopheryl Acetate • Sodium Lauroyl Lactylate • Oryzanol • Urea • Ethyl Linolenate • Retinyl Palmitate/Carrot Polypeptide • Ethyl Oleate • Ethyl Linoleate • Hydrolyzed Rice Bran Protein • Sorbitol • Ceramide NP • Ceramide AP • Ceramide EOP • PCA • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Extract • Octyldodecanol • Hydrogenated Coco-glycerides • Tocopherol • Allantoin • Phytosphingosine • Cholesterol • Caprylic/Capric Triglyceride • Lysine • Lactic Acid • Diglycerin • Sodium Citrate • Dimethicone • Carbomer • Xanthan Gum • Benzyl Salicylate • Phenoxyethanol • Citronellol • Ethylhexylglycerin • Coumarin • Limonene • Polysorbate 20 • Alpha-Isomethyl Ionone • Hexyl Cinnamal • Chlorphenesin • Potassium Sorbate • Pentaerythrityl Tetra- di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Disodium EDTA • Linalool • Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping