info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Dermastil Pediatric Ointment

Çmimi:1,190.00 L 1,071.00 L -10%

Pomadë pediatrike për zonën e pelenave
50g

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

Suitable For

,

Përshkrimi

Pomadë e formuluar për të kundërshtuar irritimet në zonën e pelenave.
Pakëson skuqjen, irritimet, ndjesinë e kruarjes dhe i rikthen lëkurës komfortin e munguar.
Përmban:
-omega 3, me veti zbutëse, rigjeneruese dhe mbrojtëse,
-provitaminë B5, që ushqen dhe zbut lëkurën,
-vitaminë E dhe glicerinat stearili, që pakësojnë inflamacionin e lëkurës.
Testuar për nikel, krom,kobalt, mërkur dhe paladium.
Pa konservues, pa parfum dhe pa derivate të grurit.
Pa parabenë.
Pa vazelinë ose rrjedhës të saj.

Përdorimi

Aplikohet në çdo ndërrim të pelenave.
Aplikohet në zonën e irrituar, duke e përhapur në mënyrë uniforme.

Përbërësit

Përbërësit kryesorë aktivë: provitamina B5,vitamina E, glicirhetinati i stearilit, omega3,6,9,