info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Rilastil Dermastil Pediatric Ointment

Çmimi:L1,190.00

Pomadë pediatrike për zonën e pelenave
50g

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Përshkrimi

Pomadë e formuluar për të kundërshtuar irritimet në zonën e pelenave.
Pakëson skuqjen, irritimet, ndjesinë e kruarjes dhe i rikthen lëkurës komfortin e munguar.
Përmban:
-omega 3, me veti zbutëse, rigjeneruese dhe mbrojtëse,
-provitaminë B5, që ushqen dhe zbut lëkurën,
-vitaminë E dhe glicerinat stearili, që pakësojnë inflamacionin e lëkurës.
Testuar për nikel, krom,kobalt, mërkur dhe paladium.
Pa konservues, pa parfum dhe pa derivate të grurit.
Pa parabenë.
Pa vazelinë ose rrjedhës të saj.

Përdorimi

Aplikohet në çdo ndërrim të pelenave.
Aplikohet në zonën e irrituar, duke e përhapur në mënyrë uniforme.

Përbërësit

Përbërësit kryesorë aktivë: provitamina B5,vitamina E, glicirhetinati i stearilit, omega3,6,9,

Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro