info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Daily Care Make-Up Removing Cleansing Milk

Çmimi:2,100.00 L 1,575.00 L -25%

Qumësht pastrues për lëkurë normale dhe të ndjeshme
200ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

I përshtatshëm për fytyrën dhe qafën, ky formulim pastron në mënyrë delikate lëkurën, duke respektuar fiziologjinë e saj.
Ushqen, zbut dhe i jep lëkurës një ndjesi freskie.
Ngushton poret dhe siguron pamje më uniforme.
Testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe mërkur.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar mikrobiologjikisht.

Përdorimi

Aplikohet nëpërmjet një pambuku në fytyrë.
Mund të shpëlahet edhe me ujë.
Rekomandohet të shoqërohet me Rilastil Daily Care Toner.

Përbërësit

Aqua (Water) •
Isohexadecane • Ethylhexyl Palmitate • PEG-8 • Steareth-2 • PPG-15 Stearyl Ether • Propylene Glycol • Steareth-21 • Centaurea cyanus Flower Extract • Sodium Lactate • Panthenol • Xanthan Gum • Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate copolymer • Glycine soja (Soybean) Oil • Polysorbate 80 • Sorbitan Oleate • Tocopheryl Acetate • Dimethicone • Imidazolidinyl Urea • Dichlorobenzyl Alcohol • Disodium EDTA • BHA • BHT • Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping