info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Polysianes Gelee delice autobronzante au Monoï

Çmimi:2,500.00 L 1,750.00 L -30%

Xhel me veti vetënxirëse dhe hidratuese për trupin dhe fytyrën
100 ml

Stock: Ka stok

SKU: POLY004
Etiketa: , , , , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

, ,