info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

PIC Family Cerotto Mix

Çmimi:250.00 L

Ankerplastë me përmasa të ndryshme 20 copë

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Action

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Ankerplastë kundër ujit, për persona me lëkurë të ndjeshme. Në sajë të përmbajtjes së klorhexidinës parandalojnë infektimin e plagës. Kanë përmasa të ndryshme, çka i bën të përshtatshëm për çdo person të familjes.