info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

leukoplast/ankerplast

Showing all 18 results

PIC Protective Chafing Plaster

Ankerplastë me përmasa të ndryshme 20 copë
320.00 L
Shtoje në shportë

PIC Soft Fix Plaster – 5cm x 5m

Leukoplast delikat me lëkurën
125.00 L210.00 L
Përzgjidhni mundësi

PIC Dress Fix – 7cm x 5m

Fasho pambuku
55.00 L150.00 L
Përzgjidhni mundësi

PIC Sensitive Fix Plaster – 5cm x 5m

Leukoplast mëndafshi delikat me lëkurën
150.00 L300.00 L
Përzgjidhni mundësi

PIC Classic Cerotto Universale

Ankerplast me përmasa 25mm x 72mm (Large) 10 copë
130.00 L
Shtoje në shportë

PIC Classic Fix Plaster – 5cm x 5m

Leukoplast klasik
360.00 L
Përzgjidhni mundësi

PIC Classic Fix Plaster – 5cm x 5m

Leukoplast klasik
160.00 L440.00 L
Përzgjidhni mundësi

PIC Aquablock Cerotti Rotondi

Ankerplast i rrumbullakët rezistent ndaj ujit 20 copë
255.00 L
Shtoje në shportë

PIC Aquablock Cerotto Post-Operatorio Impermeabile – 5cm x 7cm

Ankerplast antibakterial rezistent ndaj ujit 5 copë
250.00 L660.00 L
Përzgjidhni mundësi

PIC Soffix Med Cerotto Post-Operatorio Delicato – 5cm x 7cm

Ankerplast antibakterial 5 copë
170.00 L420.00 L
Përzgjidhni mundësi

PIC Delicate Cerotto in Striscia Ultra Delicato – i bardhë

Ankerplast me përmasa 8cm x 0.5m
270.00 L
Përzgjidhni mundësi

PIC Aquablock Cerotti

Ankerplastë rezistentë ndaj ujit me përmasa të ndryshme 20 copë
290.00 L
Shtoje në shportë

PIC Aquablock Cerotti

Ankerplastë rezistentë ndaj ujit me përmasa 25mm x 72mm (large) 10 copë
210.00 L
Shtoje në shportë

PIC Aquablock Cerotti

Ankerplastë rezistentë ndaj ujit me përmasa 19mm x 72mm (medium) 20 copë
340.00 L
Shtoje në shportë

PIC Delicate Cerotto

Ankerplastë hipoalergjikë me përmasa 25mm x 72 mm (large) 10 copë
145.00 L
Shtoje në shportë

PIC Delicate Cerotto

Ankerplastë hipoalergjikë me përmasa 19mm x 72mm (medium) 20 copë
180.00 L
Shtoje në shportë

PIC Family Cerotto Mix

Ankerplastë me përmasa të ndryshme 20 copë
250.00 L
Shtoje në shportë

PIC Classic Cerotto Universale

Ankerplastë me klorhexidine medium 20 copë
180.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso