info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Volume volumizing jelly hair mask

Çmimi:2,900.00 L 2,610.00 L -10%

Maskë xhel volumizuese për flokë të hollë
150 ml

Stock: Ka stok

SKU: PHY048
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Hair Type

Masa

150 ml

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Maskë flokësh me shpëlarje.

Phyto volume vesh gjatësitë e flokëve pa i rënduar ato dhe e bën më të lehtë shmpleksjen e tyre.

Përbërësit aktivë bimore, ndër të cilët edhe ekstrakti i bambusë lejojnë që flokët të rigjenerohen, duke forcuar fibrat e flokëve dhe elasticitetin e tyre.

Flokët zbuten dhe modelohen lehtë, janë më të shëndetshëm e me më shumë volum.

Produkt vegan.
Pa sulfate, pa paraben, pa silikon, pa gluten.

Përdorimi

Vendosni një sasi të vogël produkti në gjatësinë dhe skajet e flokëve të lagura.
Lëreni të veprojë për 2 deri në 3 minuta, për t’i dhënë kohë të mjaftueshme për të rimbushur fijet e flokëve.
Shpleksni flokët dhe shpelajini me ujë të bollshëm.