info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Klorane Dry Shampoo With Oat Milk

Çmimi:L1,650.00

Shampo e thatë me tërshërë 150ml.

Stock: In stock

SKU: KL067

Additional information

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

,

Suitable For

, ,

Pershkrimi

Formulim i përshtatshëm për të pastruar flokët tuaj në pak minuta pa qënë e nevojshme që ata të njomen e të lahen. Në sajë të përbërësve absorbentë që ka, thith yndyrën dhe i bën flokët më të pastër, u jep volum dhe shkëlqim.  Hipoalergjik.

Perdorimi

Tundet para se të përdoret. Sprucohet në flokë tëthatë në një largësi prej 30cm, lihet 2 minuta dhe më pas krihen flokët. Aplikohet aq herë sa është e nevojshme.

Perberesit

Përbërësit: Butane – propane- isobutane – oryza sativa (rice)- starch (oryza sativa starch), sd alcohol, 39-c (alcohol denat) – aluminium starch octenylsuccinate- avena sativa (oat) kernel oil (avena sativa kernel oil)- cyclodextrin – cyclodimethicone- fragrance (parfum)- isopropyl myristate – silica.