info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytovolume Volumizing Shampoo

Çmimi:1,560.00 L 1,404.00 L -10%

Shampo për flokë me volum
200ml

Stock: Ka stok

SKU: 002467
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Formulim, që rrit volumin e flokëve tuaj dukshëm.
Chitin (nje substancë fibroze) së bashku me ekstraktet e guaranjës, ndihmojnë në mbajtjen e ujit dhe hidratojnë flokun gjatë gjithë gjatësisë së tij.
Floku fiton volum dhe shkëlqim në mënyrë të menjëhershme.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, masazhohet për disa minuta dhe më pas shpëlahet më ujë të bollshëm.
Mund të përdoret çdo ditë.

Përbërësit

Përbërësit kryesorë aktivë:
Yarroë and Tormentil Extractions, Red Algae, Chitin and Guarana Extracts