info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytovolume Actif Spray Volume Intense

Çmimi:2,120.00 L 1,908.00 L -10%

Spraj për flokë me volum
125ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

Suitable For

,

Përshkrimi

Spraj që ndihmon në volumizimin dhe stilimin e flokëve tuaj.
Shtimi në këtë formulim i proteinave të grurit dhe aminoacideve rrit diametrin e fijeve të flokëve dhe i fryn ato.
Zgjedhja e duhur për flokë me volum që mbajnë në kohë.

Përdorimi

Mund të përdoret në çdo moment të dtës, në flokë të thatë.

Përbërësit

ALCOHOL DENAT.. ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT. AQUA / WATER / EAU. VP/VA COPOLYMER. ALCOHOL. HYDROLYZED WHEAT PROTEIN/PVP CROSSPOLYMER. VINYL CAPROLACTAM/VP/DIMETHYLAMINOETHYL METHACRYLATE COPOLYMER. PARFUM / FRAGRANCE. HYDROLYZED KERATIN. PHENOXYETHANOL. TROPAEOLUM MAJUS EXTRACT. POTASSIUM SORBATE. ETHYL ESTER OF HYDROLYZED SILK. T-BUTYL ALCOHOL. DENATONIUM BENZOATE. 425A.