info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytolium Shampoo

Çmimi:1,830.00 L 1,647.00 L -10%

Shampo kundër rënies së flokëve për meshkuj
200ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

, ,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Shampo e rekomanduar për të gjithë meshkujt që duan të parandalojnë rënien e flokëve me shkaqe gjenetike.
Në sajë të kombinimit të ekstrakteve të lëvores së kininës me ekstraktet e bimës rooibos, rrit mikroqarkullimin në skalp dhe i bën flokët më të fortë dhe më të shëndetshëm.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, masazhohet, lihet 2-3 minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.
Mund të kombinohet me shampot Phytoapaisant, Phytopanama ose Phyteol.

Përbërësit

CINCHONA SUCCIRUBRA BARK EXTRACT. AQUA / WATER / EAU. COCAMIDOPROPYL BETAINE. SODIUM LAURYL GLUCOSE CARBOXYLATE. LAURYL GLUCOSIDE. DISODIUM COCOAMPHODIACETATE. SODIUM CHLORIDE. SODIUM LAUROYL SARCOSINATE. INULIN. PEG-15 COCOPOLYAMINE. PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE. GLYCERIN. MALTODEXTRIN. CITRIC ACID. COCO-GLUCOSIDE. GLYCERYL OLEATE. PARFUM / FRAGRANCE. POTASSIUM SORBATE. PEG-150 DISTEARATE. LACTITOL. PEG-7 GLYCERYL COCOATE. XYLITOL. PROPYLENE GLYCOL. COCONUT ACID. SODIUM BENZOATE. NIACINAMIDE. SORBIC ACID. ASPALATHUS LINEARIS LEAF EXTRACT. SALVIA OFFICINALIS (SAGE) LEAF EXTRACT. CANANGA ODORATA FLOWER OIL. TETRASODIUM EDTA. OLEYL ALCOHOL. LENTINUS EDODES EXTRACT. ZANTHOXYLUM BUNGEANUM FRUIT EXTRACT. PANAX GINSENG ROOT EXTRACT. VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED EXTRACT. ZINC ACETYLMETHIONATE. TOCOPHEROL. HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE. LECITHIN. ASCORBYL PALMITATE. LIMONENE. 775A.